Kızlar, rusyayla savaşırsak sizi beğendiğiniz iskandinav vs erkekleri korusun biz vatanımızı korumakla meşgul oluruz?

bir soru gördüm rusyayla savaşırsak bizi Türk erkeklerini kastederek bunlar mı koruyacak diyor kezbanların ablası olan bir üye ise iskandinav erkeği fotoğrafı atıp bizi bu ezikler (Türk milleti) mi koruyacak viking erkekleri korusun diyor ve en iyi cevap seçilip kızlar tarafından beğeni alıyor yazıklar olsun demek Türk kızlarının çoğu böyle düşünüyor ne kadar inkar etselerde gizli olduğu zaman coşuyorlar demek Türk erkekleri sizi koruyamaz ha o zaman sizi yabancı erkekler korusun öyle durumda kalırsak biz vatanımızı koruruz bu düşünce vatana millete ihanet değil de nedir

Güncellemeler:
@peliiiiinyildirgan
@-Dila-

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Siz de Rus kızları için ölüyorsunuz onu Nasıl çözecez?

0|0
    0|0
    • neden gizli yaptın hainliğin ortaya çıkacakdiye mi burda anlattığım gibi misin hadi itiraf et çekinme

• peki neden gizlendin

• Bilmem öylesine

Kızlar Ne Diyor 3

• Rus erkeklerini beğenen kızları değilde, Rus kızları için ölen çok Turk erkeği gördüm. Soruyu kendinize saklayın bence madem genelleme yaptın bende sizi genelliyorum kusura bakma. Söz konusu Vatansa gerisi teferruattır.

0|0
    0|0
    • ulan nerenle okuyorsun orda çoğunuz dedim hepiniz demedim

• hadi itiraf et neden itiraf etmek yerine kaçıyorsun gerçeği yüzüme vur ne olduğunu bilelim ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol Türk erkekleri hakkında ne düşünüyorsun

• kadından Türkçü olmaz zaten olursa böyle olur Türk erkeklerini aşağılayıp kürt erkeklerini över kürtle kırıştırır

• Herkes kendi poponu kollasın adasdasd

0|0
    0|0
  • Vatanı korurum erkekleri değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...