Bugün de anlamadığım konulardan biri olan kuzenle evlenme konusunu konuşmak istiyorum sizlerle?

Sana göre kuzenle neden evlenilmez?
Benim annem babam kardeş çocukları, başkada var bizde böyle evlilik yapan ne var bunda anlamış değilim 😕

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• caiz değil nikah düşmez koskoca evrende kendi kuzenini bulucak kadar mı sıkışmış ruhun bedeninin içinde..

0|0
    0|0
    • Nikah mı düşmez ahahaha😂😂😂

• sen ensest ilişkiyi seviyorsun bu amca oğlu kardeş senin için farketmez diyorumya dünyada her yol var önemli olan senin seçtiğin..

• Güldürme beni bize göre de olur dinen zaten olduğu için sorun yok no problem 😊

En İyi Kız Görüşü

• Akraba evliliği son derecede saçma ve olmaması gereken bir durum. İnsan kardeşi gibi gördüğü insana Nasıl yan gözle bakabilir? O kadar erkek varken ailenden birine göz dikmek saçma.

0|0
    0|0
    • Teyzemin oğlu benim kardeşim değil ki😂😂😂

• Anlatamıyorsun kişiye göre değişir bu benim için kardeşim bellidir kuzenim bellidir kapı komşum bellidir herkesin yeri ayrıdır bu demek değil ki kuzenlerime farklı gözle bakıyorum

• Beni anladığına göre doğru ifade edebilmişim kendimi. Aile ortamına bağlı sanırım ben kuzenlerimin yanında rahatım ve kasmam. Sizin Ailede kuzenlerle evlenmek normal ise mesafelisindir. Akraba evliliğine karşıyım istersen 10 tane sebep sayabilirsin yine karşıyım yine karşı olacağım.

Erkekler Ne Diyor 3

• Toplumdan topluma degisir o. Bakis acisi. Sinen caizdir nikah duser fakat bazi toplumlarda kuzen kardes gibi gorulur oyle bir gozle bakilmasi cok ayiplanir. Lazlarda cok ayiplanir mesela

0|0
    0|0
    • Bize göre öyle değil işte

• Normaldir kuzenin yakisikliyda al gitsin nikah duser :)

• Yaşıma uygun kuzenim yok maalesef😂😂

• çünkü akraba evliliği...

0|0
    0|0
  • Tıbbi açıdan sakıncalı herzaman için çocukların engelli olma riski var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence evleniyor ya çevremde benimde var

0|0
    0|0
    • Var evet ama kimisi çok olmaması gereken bir durummuş gibi konuşuyor şaşırıyorum

• Boşver onları ya 😄 bence olabilir de 1. Dereceden kuzense akraba evliliği olur belki sıkıntı olabilir ama olmaz yine tanıdıkları var yani boşver

• Ben akraba evliliklerini sevmiyorum saçmalık

0|0
    0|0
    • Bende kuzenle değil ama başka bir akrabamla düşünebilirim ne var bunda

• Evet

0|0
    0|0
  • Canım erkek kıtlığı mı geldi? Ailen dışında milyonlarca erkek var sen arasından kuzenini seçiyorsan pes. Kuzenleriyle evlenenler yüzünden kuzenliğin verdiği o dostluğu yakınlığı unuttuk. Kesinlikle bana göre saçma ve olmaması gereken bir durum

0|0
    0|0
    • Tabiki başka erkeklerde var ama mesela babamla annem sevmiş birbirini ne olcak kuzen diye evlenmesinler mi

• Evet yakın akrabalık maalesef de bir sorun olmadı testler yapılmıştır muhakkak evlenmeden önce

• Yapılıyor zaten evlenmeden önce, ama bu %100 sağlam olucak güvencesi vermiyor ki sonuçta kuzenin kanlarınız bir. Benim görüşüm bu bana göre yanlış malesef

Yükleniyor...