Hayatım oyuncu olmanın yollarını araştırmakla geçiyor sizce ne yapmayalım?

Her gün oyuncu olmanin yollarını araştırıyorum. Artık bu başlıktaki tum yazilanlari ezberledim. Ajanslar menajerler hepsini biliyorum. Bir kere ajansa kaydolsum figuranlik ajansi çıktı. Bilmiyordum. Menajerlik ajanslari basvuru kabul etmiyor. Egitim de aldim. Ya napmaliyim. Artik kafami iyice dagitmaya basladi bu konu. Ya cast ajanslari 2016 diye ariyorum internette bulamiyorum. Cunku oncesi yazilanlari zaten ezberledim... En azindan kendim sizin fikirleriniz okumak istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da Üniv oku orda işine yarayabilir

1|0
    0|0
    • aslinda evet ama eger yan dal olarak okuma sansim olsaydi okurdum lakin ana dal olarak konservatuar okumak oek dogru gelmiyor. Dediginiz gibi yarayabilir. Yaramazsa maalesef bos kalmak istemem. O yüzden atolyelerde uğraşıyorum. Sagoun gorusunuz icin

• Inan bana İstanbul dışında şans yok. Öyle ki her dizi orada çekiliyor ve oyuncu arıyorlar mutlaka. En azından kendini gösterebilirsin bir şekilde

• Aa pardon ben ıstanbul universitesinde oku dediniz sandim. Evet istanbuldayim zaten. Oyuncu arıyorlar ama aradıkları oyle yan rol falan bile degil. Sadece cafede oturan

En İyi Kız Görüşü

• Bence tiyatroyla başla olaya, benim planlamam bu en azından sahneyi tanıman, perde arkasındakileri tanıman daha iyi olur en azından tanıdık camian genişler iş olanakların artar tanıdık oldukca

1|0
    0|0
    • Anlıyorum ama tiyatrolarda yer aldim zaten de kucuk capli dedigim gibi. Umarim

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet gün geçmiyor ki bizim sektöre girmek isteyen biri daha ortaya çıkmasın. Hangi şehirde yaşıyosun ve oyunvu olmak için şimdiye kadar ne yaptın? Bu işler goggle da aratmakla bitmiyor. Ben 18 yıldır bu sektörün içindeyim daha yeni dizide yardımcı başrol oynuyorum

1|0
    0|0
    • Hangi dizi? ama kimileri sadece sektore girmek ister. Ben ise o kadar cok arastirdim setlere gittim. 19 yaşındayım ıstanbul da yasiyorum.

• Diziyi sonra konuşuruz önce senin meseleni bir halledelim. Kimileri sadece sektöre girmek ster ve o sektörde kalır başarılı olur. Araştırmakla bitmiyor o işler. Biz eğitimlerini alıyoruz bir sürü kişilerle tanışıyoruz resmen kendimizi parçalıyoruz bişeyler yapalım diye. 19 yaşındasın istanbuldasın. Kocaman bir kazanın içindesin. Ben Antalyadayım ve şu anda çalıştığım ekibin tamamı İstanbul dan gelme. Ve bana sürekli söyledikleri şeyler bu sektöre girmek isteyenlerin yaptıkları yanlışlardan sonra düştükleri haller.

• Peki yaptiklari yanlislar neler? Ben zaten egitim aldim bir sure sonra da yeterli parayı biriktirip oyunculuk atolyesine gidecegim ama 4bin oldugu için beklemem gerekiyor.

• Bende istiyorum fakat eğitim almadım

1|0
    0|0
    • Ya ben eğitim aldim kucuk capli şimdi bir oyunculuk atolyesine de gidicem cok araştırdım lanrt figuran ajansiyla tanismasaydim onume daha iyi bir firsat cikabilirdi sen bir sey yaptin mi

• ben de öyle aynı kafadanız ama ne kadar güzel yakışıklı ve özgüvenli olursak olalım eğitimsiz başrol ancak torpil ile

• O da bizde yok :(

• Rolünü herkes iyi yapıyor

0|0
    0|0
  • Araştırma

0|0
    0|0
  • gel seni senarist ve yönetmen arkadaşımla tanıştırayım ciddiyim vallaha :)

0|0
    0|0
    • sen bence arkadaslarina soyle sana yankesici rolü versinler. basariyla yapacagina kefilim.

• hadi gül eğlen takıl sen iyi geceler 🙂

• Iyi geceler👋👋👋

• Woodman casting diye bir site var deneme cekimleri yapiyo :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı insanlardan ders almalısın. Türkiyemizde sokaktaki her 3 insandan ikisi çok iyi oyuncudur. Hele bazıları kaç yüzü olduğunu tahmin bile edemezsin o derece iyi oynar!

1|0
    0|0
  • Tiyatrodan başla önüne tanıştıkların aracılığıyla mutlaka bir fırsat çıkacaktır

1|0
    0|0
  • Bu yola gönül koyan o kadar çok insan var ki, onların arasından sıyrılabilmenin yolunu bulamn lazim

0|0
    0|0
    • O yolu arastiriyorum ama onlardan bir adim ondeyim biliyorum. Sagolun yorum icin

• Gonul koyan demişim ahahah gonul veren olacak.
      Oyle dusunuyorsan seni ekranlarsa gormek isteriizz, ne demek

Yükleniyor...