Ya yardım eder misiniz?

Arkadaşlar babam geçen sene okul eteği giymeme izin veriyordu. Bu sene pantolon giy demişti tamam dedim giydim.1 ay önce etek istediğimi anneme söyledim. Annem alıcaz dedi fakat ben bu sene baya bir değiştim eski saflığım kalmamıştı. Babamda almayacağına dair inat ediyordu. Son 1-2 haftadır yine eskisi gibiyim ama babam hala almıyor. Doğumgününde (11 nisan) diyip duruyor. Dünde zorlayınca almayacam diye bağırdı... Uzun bir yazı yazdım görüldü yaptı wp den. Arkadaşlar ya derslerie çalışıcam dedim değişmicem dedim... Annemde konuştu yine konuşucak. Ne yapmam gerek yardım edin. Anneml gizli alcaktık ama babamın laflarını öneme almıyor , ayıp olur diye almadık. Yardımcı olun ne yapacağım.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Cokmu onemli sosyete

0|0
    0|0
    • etek istememin nedeni pantolona hiç bir saç modeli gitmiyor heleki bizim pantolonlara. Etek alınca istediğim saç modeli ya da ayakkabı yakışıyor. Bacak göstermek için değil.

• evimden 5dakika sonra okul. Ayrıca babam arabayla götürüyor okul çıkışı grupça etüte gidiyoruz sorun yok. Ayrıca babam okul dışında etek giydiren adam okulda giydirmemesinin sebebini bilmiyorum. Dışarlarda izin veriyor.

• kızım Ka*Sar olmada git derslerine bakk

Kızlar Ne Diyor 2

• eteyi alınca be yapacan giy pantolon sende

0|0
    0|0
  • Onu dinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...