Bu duzeni bozmalimiyim yoksa devammi?

130 kiloydum tabi dogal olarak hic sevgilim olmadi ki bende dusunmuyordum zaten. facemi kapatmayi felan dusundum yaptimda bunu sosyal aglarimi hep kapadim 6 ayda 23 kilo verdim Şu an 107 yim. daha cok kilom farkindayim hedefim 7 ay. Ve devam etcem spora.. sosyal hesablarimi acip azda olsa bana bakmayan su erkeklerle az dalga gecicem tabi buda yanlis bir hareket. sizce bunlari yapmam dogrumu sonucta kimse begenmiyor beni zaten amacimda aslinda erkekler degil ozguven asilamak kendime baska neler yapabilirim. Az da olsa su icimde ukte kalanlari yapmam lazim..!

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hedefine ulastiktan sonra sana ne cektirdilerse sende aynısını onlara çektir. Şimdi degil ama biraz daha kilo verdikten sonra

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bak bir zayıfla erkeklerin hepsi etrafında pervane olur

0|0
    0|0
  • Yap yap

0|0
    0|0
  • Tabiki sonucunda farkındalığını göstermelisin. Ve diğer kilo veremeyenlere ve ya vermek isteyenlere bir cesaret aşılamış olursun. Azmini kutluyorum. Başarının devamını dilerim. . Kendini daha cok2 seveceksin. 👍

0|0
    0|0
  • Entellere karış al bir gitar git kursa yazıl

0|0
    0|0
  • Bence yanlış cunku senin idealin sagligin icn vermendir. Erkkler bakmıyor diye nisbet Yanlış cunku saglgin soz konusu Bence

0|0
    0|0
  • sevgilin olabilir miyim :D

0|0
    0|0
  • Sana bir film önerebilirim :D

0|0
    0|0
  • Senin o kilon dogal degilki manitan dogal olsun =)

0|0
    0|0
  • Hayır atma, tam anlamıyla vucudun istediğin gibi olduktan sonra at :)

0|0
    0|0
  • seni ezikleyen olduysa one karşı öyle yap ama günahsız garibanları elleme be :(

0|0
    0|0
  • Tamamaen normale dön ondan sonra ne istiyorsan yap bana kalırsa hepsini bırak gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Insn bana erkek arkadasinin olup olmamasi hic kilonla alakali degil, özgüveninle alakali. Kendine güven istedigin sey olur ztn. Ve bukadar cok kilo vermeyi nasil basardin? Takdir ettim seni ya. Ne güzel :))

0|0
    0|0
    • Azim ve hirs

• Hergün mü spor yapiyosun? Yoksa her iki günde bir mi? Ve yeme seklini anlatabilirmsn biraz

• Maşaallah kilo verme konusunda azmini takdir ettim doğrusu böyle devam et ama erkekleri de salla gitsin yaa saçma hareketlere gerek yok.

0|0
    0|0
  • yaz hepsin noldu siz hayırdır de taş gibi sev yap al ahını

0|0
    0|0
  • Bosver yapma öyle birsey. Zaten kilodan daha önemli olan vücut yapin, yag oranin felan. Agir ama kasli da olabilirsin görünmez bile o zaman kilon :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...