Kızlar kapanmak nasıl bir duygu?

Nasil bir duygu kapanmak? Yazlari falan çok zorlanıyor musunuz? Nasıl hissediyorsunuz?

0|1
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• kendilerini herseyden soyutlanmis gibi hissederek nirvanaya ulastigini sananlar onlar... aslinda yazin tabiki pisiyorlar --kafayi yiyorlar-davranislarinda bunlar gorunuyor zaten... kapaninca etraftaki arkadaslarini kaybedi yorlar tum cevreleri degisiyor ama hala ise uyanmiyorlar/... ama nasil uyansinlarki?

0|0
    0|0
    • Sizofren misin acaba? Kendi kafandan kurgulamassin ajakdlskw Komiksin.

• @yellowflower Emin ol su yazdiklarina bakarak ibret aldim. Goz zevkin bozuluyorsa git kapalilarin daha az oldugu bir ulkede yasa. Hem nasil bir goz zevkin varsa sana hicbir zarari olmayan bir kumastan etkileniyor. Ilginc bir kafa yapisi.

• @Feronıaa67 ilginc kafa yapisi konik kafa ile gezen yobazlara ait..! zaten her 15 gunu onlarin minimumda oldugu guney sahilindeki evimde geciriyorum... burdada cok kalacak degilim zaten

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İçine kapanmakmı emocu gibimi ne kızım zaten olması gereken bu her zorlugun birde mükafatı var allahtan her istedigin güzel seyin illaki olması nasıl bişey onu sorsana

0|0
    0|0
  • içinden gelmiyen kapanmasın ak

0|1
    0|0
  • Kapanmak güzel bişey tabikide ama çarşaf giyen bunu abartan ablalarımız var. Gerçi onlarada bişey demeye hakkımız yok. Kılık kıyafet özgürlüğü var sonuçta. Ama ben onlara ninja ablalar diyorum.

0|0
    0|0
  • zorlanmıyorlar çünkü allahın emri :D

0|0
    0|0
  • Kafanda kurma sadece git ve sor samimi olduğun yok mu hiç? Yazları zorlanma konusuna gelince, cehennem ateşini bir düşün, şimdiki ateş 7 kat daha soğutulmuş var gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • Rabbim emri yaz sıcağı mi yoksa cehennem sıcağı mi tercih senin yine de

0|1
    0|0
  • Bence hiçte zor olmuyordur. Tam aksine entariler kot pantolon 👖 a göre daha rahat olur.

0|0
    0|0
  • Sade sacın acık olsada bişi olmaz bnce 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok rahat. Yazın da hiç zorlanmıyorum. Aksine kapalı yer alanı arttıkça terleme azalır çünkü yüzey alanı azalıyor müthiş fizik yeteneğimi burda da konuşturayım :D

1|0
    0|0
  • Bence güzel bir duygu. Ben kendi isteğimle kapandım. Kendini karşı cinsten koruyor ve o güzel vücudunu evleneceğin adama saklıyorsun... zamanla alışırsın zaten. Yazları şifon şal örtersen hiçbir sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • nasil koruyorsun kendini karsi cinsten... cunku cekici yerine itici olunuyor degilmi? baska sekli yok cunku... insanlarin goz zevki bozuldugundan hizla uzaklasiyorlar...
      en cokta hasema denen 4 mt kumasla denize girenlere guluyoruz

• @Ateş84 gusul abdestimi baska derdimmi yok hergun onumu alicam... hadi ikile bakayim cahil otesi seni... cehallet diye yazilmaz dogru yaz once... nassssss

• @yellowflower Baya gücüne gitmiş gitsinde alıştır kendini istesen de istemesen insanlar ister kapınıcak ister açılıcak

• Sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Bence çok rahatsız edici bir şey. Hemen hazırlanıp çıkamazsın mesela, onu takmak uzun sürebiliyor. Sürekli kapalı giyinmek zorundasın. Yazın da acayip sıcak zaten. Birkaç ay kapalıydım sonra açıldım

0|1
    0|0
  • Bilmem hiç kapanmadım mddm

0|0
    0|0
  • Normal bir duygu sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • Çok huzur veriyor

0|0
    0|0
  • Gayet normal. Benim gecen sene yazin ilk kapali senemdi ve hicbir zorluk cekmedim ne terledim ne de bunaldim

0|0
    0|0
    • @yellowflower Ister inan ister inanma umrumda degilsin

• yobaz hayatta hersyi inandigi kitapla veya dini ongoruleri ile olcendir... istersen bir anlamina bak... sizlere arabasitanda yasamak haktir.. amkdunuz ortaligin... igrenc gorunumlu insanlar doldu ortalik bide yakissa guzel bisi olsa bari... yarisindan cogu karga gibi zaten cirkinliklerini gizlemek icin kapanmis... kadin guzeldir goz oksamazsa olmaz... fikir ayriligi bu dahasi var mı ..!

• @yellowflower Yobaz ne demek ne demek 😄 Ay iyi guldum. Bunlarla kafa yoracagina git iki satir kitap oku. Ha kapalilar Arabistan da yasayacak diye bir kanun varda bizim mi haberimiz yok? Turkiye adi ustunde laik bir ulke ve herkes istedigini giyer, istedigini takar. Burada kilif kiyafet ozgurlugu diye bir sey var. Seni goz zevkini bozuyorsak da ne mutlu bize, su an senin gibi seviyesiz bir insanla nasil tartismaya girmisim kendime hayret ediyorum zaten. Çekememezlikden kudurman dilegiyle!

Yükleniyor...