Kızlarla yemeğe gitmek istiyorum nasil yapabilirim?

Yemekhaneye beraber gitmek istiyorum ama cok utaniyorum eger onlarla gitmezsem de tek kalicam. Ama beni yanlarinda istemezler diye korkuyorum? 5 kisiler masaya 6 kisi zor sigariz zaten of nasil olcak ya

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne oluyor anlamadım

1|0
    0|0
    • Onlara sizinle yemege gelebilir miyim demem mi lazim? Demeuip direk onlarla gidersem yanlis anlayip bana kotu gozle de bakabilirler

• Tesekkur ederim ya sag ol 😊

• rica edrim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence sen gitme :)

0|0
    0|0
  • deki beni aranıza almazsanız anneme şikayet ederim abimde devreye girer bak sonra ne olur seyret

0|0
    0|0
    • Cok iyi fikir denicem 👍😒

• Tamam iste ben de bunlari duymak istiyorum. Madem duzgun cevap vereceksiniz neden basta vermiyorsunuz bunu anlayamadim ama sag olun

• oyyy annem kıyamam rica ederim tamam piki gırgıra alıyorum işte ya tutamıyorum şu sitede kendimi, senin sorularına denk gelirsem 44ö de sana ciddi yapıcı yorumlar atıcam söz ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu neydi şimdi anlamadım

0|0
    0|0
    • Onlara sizinle yemege gelebilir miyim diye sormam gerekir mi bunu bilemedim sormazsam da emri vaki yapmis gibi olucam olay bu

• Bilmiyorum ki canım karışık mevzu baya paniklemişsin

• Bende gelebilir miyim de gir ortama muhabbet kur

0|0
    0|0
    • Ya oyle yapiyorum zaten yavastan aralarina giriyorum ama bu sefer de beni sığıntı gibi gorurlerse... bir de masaya zor sigiliyo zaten. of.. Ya bana gelme demezler zaten ama sonradan bensiz giderler yemekhaneye falan.. Bunu gorursem cok uzulurum..

• Dürümcüye git

0|0
    0|0
    • Direk acili adana kebap diyorum daya iyi olur ha? 😒👍

Yükleniyor...