Beratcan Karakütük ü öldürdüler.. peki cezası?

bu dünya nın aslında ne kadar adaletsiz ve değersiz bir yer olduğunu gösteren bir cinayet. 10 yaşındaki çocuk anne dediği şahsiyetin servis şoförü ile yasak ilişki yaşaması sonucunda cinayete kurban gitti. işte masum çocuğun hayatı iki pisliğin elinde yok oldu !
Beratcan Karakütük ü öldürdüler.. peki cezası ?resimdeki adam ersin kaşıkçı yani beratcan ı öldüren servis şoförü. resimdeki kadın ise beratcan ın annesi. ersin kaşıkçı nın iddasına göre beratcan , türkan karakütük ile olan yakın münasebetini gördü, ve bunun üzerine türkan karakütük ün de kendisini azmettirdiğini söyleyip beratcan ı okul çıkışı öldürdü.

türkan karakütük ise haftada bir ersin kaşıkçı ile ilişki yaşadığını itiraf etti... ersin kaşıkçı mahkeme kararı ile tutuklu yargılanırken türkan karakütük yetersiz delil nedeniyle serbest bırakıldı.


baba ergün karakütük ise sessiz kaldı tüm bu olanlar karşısında. ergün karakütük de masum değil sanırım pek. türkan karakütük ün babasının sözü : Mehmet Çakır, "Sazlarda barlarda gez. Hanımının numarasına başkasına verince olacak sonuç bu"
bu sözleri ile kızının namussuzluğunun suçunu ve hatta torununun cinayetinin suçunuda damadına atmış oldu.
peki adalet ne dedi ki? ortada bir aile yoktu zaten bunu anladık burdan. adalet ise ersin kaşıkçı yı ömür boyu kapalı bir ortamda besleyecek. türkan karakütüğü ise serbest bırakacak ! peki size soruyorum gerçek adalet bu olabilir mi?


0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...