Hak etmediğiniz bir durumla karşılaşınca verdiğiniz tepki ne oluyor?

Kıramıyacağım insanlar bunu yapınca sessiz kalıyorum uzaklaşıyorum hayattan içime kapanıyorum bu kadar yargı fazla değilmi yani tamam bi anlık gaflete düşüp böyle yaptılar diyorum ama bu konular bir kaç defa nüks edince sorgulamadan olmuyor..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer çok ağır bir şekilde haksızlıksa yüksek ses tonuyla hakımmı savunurum sevdiğim biri dahi olsa eğer çok basitse konu bir kenara yazar vakti gelince hafif şakaya vurark tepkımı veririm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O biraz o anki ruh haline göre değişmez mi ya? Benim ki öyle oluyor sanki...

0|1
    0|0
  • Belki de aynı duruma ust uste aynı tepkiler vermesi ortada bir yanlış olduğunu gosteriyordur. bir de bu açıdan bakabilirsin !

0|0
    0|0
  • Haketmişimdir ben.

0|0
    0|0
  • Haksızlık konusunda çok tehlikeliyim. En sevdiğim olsa dahi.

0|0
    0|0
    • huuu ürkütücü :)

• Ailemle çok sorun yaşadım bu yüzden artık bana karışmamayı tercih ettiler 🙊

• eh yani genel sorunlardan biri ülke olarak insanlık olarak büyüdükçe özgürleşiyoruz belkide yanlızlaşıyoruz bazen keşke üstüme titreseler iyorum eskisi gibi sevildiğimi hissettiriyodu..

• Ağlamaya başlıyorum.

0|0
    0|0
    • eskiden ağlardım bende ama şimdi sadece tomurcuk yaşlar dolar ve ben dişlerimi sıkarım ağlamamak için..

• Sessiz kalmam

0|0
    0|0
  • Takmam

0|0
    0|0
  • O anki öfkeyle yikarim Kırarım geçerim ben duramam bağırırım kızar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• SERT GİRERİM

0|0
    0|0
  • Alayinizin MK rum lan

0|0
    0|0
  • Anında çok büyük tepkiler veriyorum. Beni ne kadar incittiyse misliyle karşılık veriyorum. Kim olduğu fark etmiyor. Hiçbir şeyi içimde tutamıyorum ben

0|0
    0|0
  • Değerini bilmeyene tavrının 2 katını vereceksin. Takılma.

0|0
    0|0
    • takılmıyorum seviyorum dostum ;)

• Sevdiklerinde olsa önce tatlı dille uyarırsın. Kırıldığını söylersin. Aynı şekil davranışlar varsa ayıp ediyordur 2 katını verirsin. Oda kırılmanın ne demek olduğunu anlar.

Yükleniyor...