Sürekli neden eziliyorum bu durumda napmam lazım?

Sevgilimi gerçekten çileden çıkarıyorum yaptıklarımı anlatsam hak bile verebilirsiniz çoğu kişi Allah kurtarsın felan diyor ona yinede hakaret etmesi gerekir mi? Bende ona ediyorum ama bu kadar değil. Bana bugün ezik gibi yaşıyorsun onu yapamıyorum edemiyorum deme güçlü dur dik dur sürekli arkadaşına özeniyorsun dedi. Daha neler neler saydırıyor ya...
Evet özenti oldugum doğru. Arkadaşımın yaşantasına parasına özeniyorum. Sürekli onun var benim niye yok diyorum. Ama sevgilimle nasıl yüz göz olmuşuz ki beni takmıyor. Bir de yaptıklarını haklı görmez mi? Yani o hep haklı. Hakaret etse bile benim yüzümden.
Arkadaşlarım da öyle yok çok boşmuşum yok benim iyiliğim içinmiş bu laflar. Dün kız arkadaşım yok sen kendine acı yok şöylesin böylesin her yaptığıma bir şey bulmalar nefret ettim ya. Başka arkadaşım da yok zaten. Çok mu yüz göz olmuşum ben sineye çeken sabırlı biriyim bunların hiçbirini takmam umursamam ağır konusamam ben ya. Annem bile sürekli eleştiriyor şöylesin böylesin safsın eziksin canımsın ya gerçekten nefes alamıyorum bunların hepsine unutamayacakları bir ders vermem gerekiyor ya.

Güncellemeler:
Ve artık alıştım yani o kadar alıştım ki kendimi ezdirmek normal geliyor

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...