Ks de verilen bazı cevaplar?

Ks de verilen şaka amaçlı cevaplar, tavsiyeler belki de cahil birileri tarafından ciddiye alınabilir diye düşünüyorum. Örneğin "Tuz ruhu dök yarana" ya da "Benzin dök ve yak" gibi cevaplar yayınlanmamalı bence. Sizce?

Güncellemeler:
Bu ülke de olgun insanlar bile, dizi karakterleri diziler de vefât ettiğinde bunu ciddiye alıyor, buna (aklım almıyor ama) inanıyor (!) Hâl böyleyken durum vahim.

1|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Doğru söylüyorsun katılıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Teknoloji çağında bu siteye girmeyi bilen bir insanın böyle cevapları "Troll" olduğunu idrak etmesi lazım. Burası çocuk sitesi değil, evet ortalaması 18 altına düştü ama yetişkin ve olgun daha ağırlıkta.

0|1
    0|0
    • Haklısın ama ks cevapları bir sağlık sorunu hakkında internette araştırma yaparken de karşılarına çıkabiliyor insanların. Üye olmayanlar da görebiliyor yazılarımızı. İşin bir de bu boyutu var.

• Sonuçta sadece burası değil, internetin genelinde bu tehlike var. Bilgi kirliliği çok fazla. Dikkatli olmak lâzım...

• Aynen öyle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• doğru diyorsun olmaması gereken şeyler yayınlanmamalı

0|1
    0|0
  • O kadar akli yoksa oyle yapcaksa zaten 1 2 seneye gidicidir ha ks deki tavsiyeden olmus ha kahvedeki ne degisir :D

0|2
    0|0
  • yok ya sanmam akli denge sorunu olamsı lazım cahillikten öte, belli bariz şeyler ama bazı detaylarda evet haklısın

0|1
    0|0
  • herkes istedigini yapsin yapabilsin mutlu degilsen bundan defol yas olmus 33 gelmis bu siteye rezil herif utancagina bide salak salak konusuyon

0|0
    0|0
    • Utanılacak bir şey yapmadım. N'olmuş bu siteye gelmişsem? Senin ne niyetle geldiğin belli, herkesi kendin gibi sanıyorsun demek ki. Bir gün sen'de 33 yaşına geleceksin ayrıca, bakalım o zaman sen vazgeçecek misin internetten! Edepsizlik etmene ve hakaret etmene gerek yok, insan gibi yorumunu yapar, defolur gidersin!

Yükleniyor...