KISKANÇ ARKADAŞ VE BENİM SESİM?

Arkadaşlar öncelikle hepinizin sağlıcakla kalmanız dileğimle.
Benim bir arkadaşım var kendisi över durur benim sesim gerçekten güzel çevremdekilerde söyler ve opera tarzında söyleyebiliyorum güçlü bir sesim var arkadaşımda müziği çok seviyor ama bugün beni sinir etti hedeflerden bahsediyorduk onun tarihi Allah var çok iyi bayağ donanımlı bende müzik istediğimi söyledim kanka senin yok ki dedi bildiği halde yanında bir kere şarkı söyledim ama gerçekten kendimi övmek için söylemiyorum bu konuda mütevazi olamayacağım Allah vergisi güçlü bir sesim ve dik notalara hiç tıkanmadan çıkabiliyorum opera tarzında söyleyebiliyorum o halde bana senin sesin yok ki dedi bir sinir oldum sormayın gitsin kendisinin sesi kötü (şarkı söyleyebilir ama öyle düz yani dümdüz) diye beni mi kıskanıyor anlayamadim bir gün patlayı vereceğim çünkü gerçekten şarkı söylemeyi çok seviyorum ve onun yanında pek mırıldanmıyorum sesimi ona kanıtlamamada gerek yok aslında ama bana senin sesin yok diyince gerçekten sinir oldum sizce ne yapmalıyım
En büyük hayalim ünlü olmakta değil sadece bu sesimin hiç bozulmaması ve ölünceye kadar şarkı söylemek :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendine güveniyosan müzik oku hem istediğin için hem de başkası yapamazsın diyip sen yaptığın için çok mutlu olursun. Hem o salak arkadaşına da kapak olur 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...