Şu yarı çıplak fotoğraf atanlar gerçekten ne gamsız kişiliksiz insanlar ya?

Özellikle kızlarda başladı buna çünkü zaten karakterdir erkeklere alıştık artist gibi geziyolar üst yok alt var, konsomatris gibi sen erkejsin biraz ağır ol, dine bağlılık sıfır sıfır sıfır kızlarda zaten ar namus kalmamış bedenini atmayanların ruhu folloş olmuş, Allahaşkına ahlak bekçisi diyecek olanlar önce şu siteye bir göz atsınlar ve şimdi tekrar soruyorum haksız mıyım? Ne ara türkler olarak bu kadar geniş insanlar olduk biz?

1|2
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ben resim atmadan marjinal gibi olmak için orasını burasını açanlara ya da dövme yaptırıp onu göstermek için orasını burasını açanları daha ahlaksız olarak görüyorum. Çıplak resim atanlar en azından bir erkeğe açıyor bir yerlerini, diğerleri kamuya açılıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla yav sözün bittiği yerdeyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sana ne milletin tarzından dininden saçma sapan konuşmayın. İsteyen istediği gibi takılır kimse sizin gibi bağnazlık peşinde koşacak değil.

0|0
    0|0
    • Bağnazlık diyenede bak. Senin gibi karaktersiz olmaktansa ben bağnaz ve geri kafalı olmayı tercih ediyorum. Görüşlerde sinini millitin tirzindin sinii sipin kinismiyin özel konuşmaları döküldüğünde sırf bir gizli damarına basmış diye kuyruğuna basılmış köpek gibi kuduzca küfrediyor. Yıkıl karşımdan sünepe seni.

• Sünepe ve karaktersiz babandır, babanla karıştırma beni.

• Haklısın sis

0|0
    0|0
  • sitede genişler. realde değiller

0|0
    0|0
  • Çıplak fotoğraf atan kız-erkek gözümde basittir. Allah'tan c. c. o konular engelli.

0|0
    0|0
  • okumadım ama kesin haklısın

0|0
    0|0
  • Herkes istediği gibi yaşar, sizene?

0|0
    0|0
  • Haklisin.
    Iste bize aşıladıkları modernizm, batililasma bu olmali.
    " medeniyet acip sacmaksa hayvanlar daha medeni " diye bir soz vardi kim diyir bilmiyirum ama guzel demis

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • öyleler

0|0
    0|0
  • Her ne kadar baksamda tasvip etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yarı çıplak mı?
    Bari tamamen çıplak atsınlar 😀

0|0
    0|0
  • Gevşek gevşek işler

0|0
    0|0
  • haklisin evet.. ama yargilamamak gerek.. herkes kendi cevresinden, kardesinden, ailesinden sorumlu. sonra yakin arkadasindan sonra akrabalarindan... turkiyenin dunyanin obur ucundaki adamin ne yaptigiyla ilgilenmek biraz mantiksiz oluyor..

0|0
    0|0
  • Gece senin moraller yine sıfır sıfır sıfır

0|0
    0|0
  • Herkesin açtığı kendine niye ayıplıyorsun ki

0|0
    0|0
  • açana bakıyorum evet ama benimde hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • Çok yazık

0|0
    0|0
    • Kendi pisliğinde boğul, kendini bir bok zanneden şizofren seni, gülünç ucube. @ZeBrandon
      @HayaletMan Kusura bakma bu erkek orspusu görüşleri engellemiş senin görüşe yazmak zorunda kaldım

• Kesin amerikanın oyunu.

0|0
    0|0
  • Haklisin hadi kukku pipi gormesek bu ne diye sorcaz 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Maalesef ama fake hesaplarda var burda

0|0
    0|0
  • bir foto da sen at hatun :)

0|0
    0|0
  • Zina meşru görülüyo artık çıplaklık ne ki

0|0
    0|0
  • Sanki 200 yıldır yaşıyorsun hamına giysi ile ölçülüyor genişlik türbanla mı gezsin millet isteyen istedigi gibi yaşar herkes kendine baksın

0|0
    0|0
  • ben de katılıyorum. atacaksınız çırıl çıplak atın ulan asddfdsgh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Haklısın.

0|0
    0|0
  • İnsan mı onlar ya

0|0
    0|0
  • Batı var ya batı. Bizi yeyip bitiriyor. o iğrenç yaşantılarından almadığımız ne kaldı acaba?

0|1
    0|0
  • A-aaa çok ayıp ama! Onlar elit insanlar ayol.😂

0|0
    0|0
  • aynen ama sapıkta çok burda

0|0
    0|0
Yükleniyor...