Şu yarı çıplak fotoğraf atanlar gerçekten ne gamsız kişiliksiz insanlar ya?

Gizli Üye
Özellikle kızlarda başladı buna çünkü zaten karakterdir erkeklere alıştık artist gibi geziyolar üst yok alt var, konsomatris gibi sen erkejsin biraz ağır ol, dine bağlılık sıfır sıfır sıfır kızlarda zaten ar namus kalmamış bedenini atmayanların ruhu folloş olmuş, Allahaşkına ahlak bekçisi diyecek olanlar önce şu siteye bir göz atsınlar ve şimdi tekrar soruyorum haksız mıyım? Ne ara türkler olarak bu kadar geniş insanlar olduk biz?
Şu yarı çıplak fotoğraf atanlar gerçekten ne gamsız kişiliksiz insanlar ya?