Abi ne sapık bir gezegende yaşıyoruz be?

Onune gelen bibirine kerkiiyor burda bile 250 gr et pesinde olanlar var gezegen bile dünya yuvarlak, ozon delik...
Abi ne sapık bir gezegende yaşıyoruz be olmasi gereken düzen bu mu?

Güncellemeler:
Muhabbet kuşları var onlar bile şu an oluşup koklasiyorlar vay arkadaş nasıl gezegen yav

1|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bbrro

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke o 250 gram et peşinde koşanların 25 gram zekası olsa

0|1
    0|0
  • Aynen be. 😒 şu +18 konularını da engelledim yine de görünüyor anasayfada ya napıcam? Cins cins şeyler soruyorlar küfür edesim geliyor. 😤

0|0
    0|0
  • Dünyada şerefsizlerin sonu gelmedikçe veya biz aramızdan dışlamadıgımız sürece o 250 gr et için yalakalıklar yapıcaklar ve devletler yıkılacak devletler kurulacak hepsi o 250 gr et için gezegen bozuk değil insanlar KARAKTERSİZ.

0|0
    0|0
    • Hocam günümüzde artık kadınlardan savaş çıkmıyor ha şerefsiz konsun katılıyorum toplum düzenini bozuyorlar budabaskalarinin ekmeğine bal sürüyor

• Hahahah guldurdun 😀😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seni leylekler mi getirdi sanıyorsun :D üremek çoğalmak için yapılması gereken olaylar bunlar sadece abartmamak lazım

0|0
    0|0
    • Kardeş cinsellik bölümüne bak abartılı bir durum yok dersen eyvallah milletin isi gucu soks olmus

• bende cinsellik konusu engelli ben sadece şu an senin yazını gördüm muhabbet kuşları falan demişsin ondan öyle yazdım

• Irini amaçlı yazdım dünya düzeni bu heralde herkes birbirine kerkenecek falan

• türkiye cinselliğin afrikası boşuna denmiyor

0|0
    0|0
  • kiyamet geliyor kiyamet..

0|0
    0|0
Yükleniyor...