Cok yoruldum.! 😞 hayat beni yordu artik devam edebilecegimi sanmiyorum sizce basara bilirmiyim...😞😞😞?

Cocukluktan başlamış benim talihsizligim bir insan bu kadarmi sanssiz olur.
Ne aileden nede kocadan gule bildim!!!
Cocuklarimi tek yanliz buyutup kendimi onlara feda ettim cok sukur yetistirdim az ya da cok anlimin teriyle basardim ama artip bittim sagligim iyi degil ilacla yasiyorum Allah nefes verdikce yasamak zorundayim biliyorum.
Ama ciddi cok yoruldum ve yanliz kaldim dussem kalsam bir bardak su verenim bile yok dunyada gozum yok artik huzur istiyorum iman istiyorum elden ayaktan düşmeden rabbime kavusmak istiyorum.
Rabbimin gucune gitmesin dunya tat vermiyor bana her gun Allahima dua ediyorum emanetini almasi icin sizlerle paylastim cunku etrafimdakiler beni cok guclu guzel guclu bayan saniyor. Disim olabilir ama ruh beden degil ve insanlara dustugunu gosterirsen bir tekmede onlar vuruyor. Saniyorlarki distan mutlu mesut ama yoruldum cooook yoruldum...😞😞😞

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hayat kimi yormaz ki yatarsın yanın da biri ile ama o sadece biri idir ne seni anlar ne seni tanır sonra bakarsın arkaya geçmiştir ömrünün yarısın dan fazlası ama bir bakmışsın güneş doğmuş tam sevineceksin sonra bir bakarsın o güneşte senin için doğmamıştır yine yaşarsın daki o mutlu olacağın günü umut etmekle sonra düşünürsün hayat ne kadar acımasız diye ama o hayat sana bahşedilen tek hayat değildir başkaları da seni düşünür daki onların farkına varana kadar onlarda yoksa hayat da senin kendine kendin yete bilmelisin bunu anlatığın da işte doğada ki çimenin kokusu bile mutlu olmana yeter ki

1|0
    0|0
    • Aglattin beni 😥😥😥insallah.

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamam ya üzme kendini bende çok talihsizim benden daha olgunsnz çok şey yşamışsnz belli ama tutunmaya çalışn keşke Ölsem dyrm bende ama olmuo devam edecğz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ölmeyi isteme be ablam :S Elbette öleceğiz ama o çocuklar n'oolcak? :/ Annesiz yaşamak. . . Düşünemiyorum. . . :(
    Hem bu yaşta pes etmek yok hem :@

1|0
    0|0
  • başarırsın inşallah

1|0
    0|0
  • Allah genişlik versin

1|0
    0|0
  • Allah sabir versin kolaylik versin huzur versin :(

1|0
    0|0