Suriyeliler içinde zengin olanı var mıdır?

Bizim ülkeye gelmiş birini tanıyorum da klasik bir suriyeliye göre benden daha rahat duruyor. Aklım almıyor bu insan savaştan mı geldi ben mi savaş yaşıyorum? Suriye zengin bir ülke miydi ki?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Suriye'de sürünüyorlar mı sanıyordun?

0|0
    0|0
    • :D evet... ben onları hep fakir sanıyordum...

• Yok ablacım. En son 2010 yılında cebimize sadece 400 TL koyup gidecektik. Herşeyimiz ayarlanmıştı orda. Deniz kenarında bir villa kiralandı, aracımız, eğlencemiz vs. Sen düşün artık. Boşuna mı şeker, petrol, çay vs. gibi temel ihtiyaçları sınırdan geçirip ülkemize getiriyordu adamlar.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Suriye bir petrol zengini ülke olduğundan, aslında zengin olması gerekiyor. Zamanında petrol arsalarını parselleyenler malı götürdüler, kalanlar sefalet çekmeye mahkum kılındılar. Senden daha rahat olan eleman, işleri Türkiye'den yürütüyordur. Zira Suriye şu sıralar güvenli değil...

0|0
    0|0
  • Ohoo ne diyorsun sen neleri gördüm.

0|0
    0|0
  • niye olmasin afrikali zenginler bile var.

0|0
    0|0
  • zengin olanlar vardı

0|0
    0|0
  • var tema park da lar

0|0
    0|0
  • bende suriyeliyim sağ olsun tayyip amca ks de hesap bile açtı bana

0|0
    0|0
  • 2016 model ford mustangle konyada cirit atıyorlar.

0|0
    0|0
    • :d :D evet arabası var benim yok yaa yaşım 25 alamadım iş bulamaddım... çok garip

• Kardeşim ondakine araba dersen ayıp olur :D

• Zenginleri İstanbul'da ticaret yapıyo.:) Neden olmasın ki her ülkede vardır zengin az ya da çok.

0|0
    0|0
  • Var tabi olmaz mı

0|0
    0|0
  • Vardır tabi ki zengini de fakiri de

0|0
    0|0
  • Vardır tabi her yerde olduğu gibi

0|0
    0|0
  • Steve jobs suriyeli bir ailenin çocuğuydu.

0|0
    0|0
    • geçekten mi? o suriyeli mi?

• Demek istediğimi anlamıyorsun bu steve jobs gibi bir sürü insan var fakat dış etmenler yüzünden savaş kıtlık fakirlik vesaire yüzünden hayallerini yaşayamıyorlar onlara iyi ortamları sağlayamamak tüm insanlığın bir ayıbıdır bence.

• hee anladımmm dogru haklısın canım bu ayrı bir boyutu zaten.. yoksa ne bliyim turkiyede bile ne beyinler var da heba oluyor... yazık

Kızlar Ne Diyor 5

• Orda avukat olup buraya gelince inşaatta çalışan birini duymuştum illaki içlerinde maddi açıdan 'suriyedeyken' zengin olan vardı

0|0
    0|0
  • Allahımm beyin yağdır ☔☔☔

0|0
    0|0
  • Evet var Antep te görüyorum çok..

0|0
    0|0
  • Vatdor

0|0
    0|0
  • Benim de bir tanidigim var kadin doktormus buraya geldi simdi burda doktorluk yapiyor cocuklarinin ozel bakicisi bile var. Neyse bizi ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...