Acaba insanlar beni garipsiyorlar mı?

Bakın ben sessiz sakin bir insanım ve 18 yaşındayım konuştuğum her insan yani çoğu arkadaşım ve yeni tanıştığım kişilerde dahil bana çok iyi birisi olduğumu, yaşıma göre olgun davrandığını ve cok mantıklı konuştuğumu, ve güzel olduğumu söylüyor amacım burda kendimi pohpohlamak değil böyle bir anlaşılma olmasın ama benim söyle bir problemim var ben konuşurken ağzım biraz yamuk konuşuyorum bu durum bende doğuştan ablam benimle bu konuda dalga geçtiği için insanlar benim için istediği kadar iyi şeyler desin ben yinede garipseniyormusum gibi geliyor ya size sorum şu siz böyle bir insanı garipsermisiniz saçma sapan bunalıma girdim

Güncellemeler:
Güncel

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sorun etme

0|0
    0|0
    • Dalga geçilmesine gelemiyorum bir de bunu yapan ablam

• kim böyle birşey yaparsa yapsın takmıyıcaksın negatifi ne kadar büyütürsen o kadar şişman olur
      ağzın yamuk olabilir ama yeterki sen doğru ol

En İyi Kız Görüşü

• Hayır neden garipseyeyim ki. Cidden garipsenecek bir durum değil kafana takıp bunalıma girme yok yere. Ben bu tarz şeyleri çok karakteristik buluyorum ya, hoş bence değişik bir özelliğin bulunması.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah'ın yarattığından sual olunmaz ki

0|0
    0|0
  • Beterin beteri var mesala ablan

0|0
    0|0
  • Garipsemem, beterin beteri var! Ablan hakkında yorum yapmıyorum...

0|0
    0|0
  • garipsemem Dağhan Külegeç de konuşurken ağzı yamuk oluyor ama adamın bir karizması var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir insanı neden ağzıyla yargılayayımki

0|0
    0|0
Yükleniyor...