19 yaşındaki kızına evlilik muhabbeti yapan tek problemli benim annem mi yoksa bu normal mi?

Yok şu seni beğenmiş bu isteyecekmiş falan filan. İlk başlarda ciddiye almıyordum ama habire bundan bahsedince sinirimi bozmaya başladı okuyorum ve yaşım 19. Kadın saçma sapan evlilik konusundan zevk alıyor sanki. Cidden merak ediyorum tek problemli benim annem mi yoksa bu normal mi? Bu arada ahlak polisi tipine bürünecek insanlar sorumu usulca terk etsin ağzımı bozmak istemiyorum.

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• benim annemde sorunlu knk boşver benimki tam tersi ama kadın çıldırıyor ben ne zaman bir kızla yakınlık kursam sevgilimle annemin evine geliyorum mesela o kapı açık duracak dakka başı kontroller vs bide kızların yanında bağrıyo çağrıyo 20 küsür yaşında kızın senle ne işi var tarzından :D :D :D takma her anne korumacıdır benimkide sadece geçmişte kötü şeyler yaşadım diye beni kızdan alkolden uzak tutmaya çalışıyor seninkide kendi yaşadığı kötü şeylerden uzaklaştırmak için böyle bir yol seçmiştir :D

1|0
    0|0
    • Ya bunu anlarım seni korumaya çalışıyor ama cidden benim annem benim kızım güzel isteniyor diye havalara giriyor ve ciddiye de alıyor sinirim bozuluyor artık

• anneden temiz kalplisi yoktur takma :D benim annem kendi arkadaş ortamında benden utanıyor böyle çay günleri falan olur ya aptal aptal espriler yaparlar çocukları hakkında benim annem öyle günlerde ben eve geldiğim an telaşlanıyor kapıdan arkadaşları görmek istiyor beni hemen yolluyor evin yok mu senin kendi evine gitsene paran bitti yine dimi böyle tersliyor bide ama o kadar tatlı bir telaşı varki görmen lazım çok tatlı kadın ya hahahah

• Durumlarımız zor ya benim annem de arkadaşlarından etkileniyor zaten

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Artık kadını nasıl bıktırdıysan. :):

1|0
    0|0
  • belkide seni evden sepetlemek istiyor :)

1|0
    0|0
  • ben de yaklasik 8 senedir mücadele veriyorum benzer durumla;

1|0
    0|0
  • bir an once muruvetini gormek istiyor iste.. annemde oyleydi her hafta eve kizi olan tanidiklari davet ediyodu :)

1|0
    0|0
    • Bu durum benim sinirlerimi bozuyor artık 19 yaşta evlilik mevzusu nedir ya

• Biraz da o düşünsün benim kafamı ağrıttığı yeter :D

• :) iyi bakalim

• Evlendirmek istiyo demekki

1|0
    0|0
  • Anan osmanli kadını

1|0
    0|0
    • O ne demek kadın benim konudan hoşlanmamamdan zevk alıyor sanki ya

• Tabi kadın 18 yaşında evlensin 19 da çocuk doğurur 25 inde dayak yemeye başlar 30 unda da aldatılır artık. Zihniyet bu oldukça tabi toplum gelişmez..

• Sen bitmişsin

• normal.

1|0
    0|0
  • Bence normal, ama canını çok sıkıyorsa bunu ona düzgün bir dille anlatman gerekir bence.

1|0
    0|0
    • Neresi normal ya tamam 20 inde çocuk haberini bekliyorum :D

• 20 yaşıma gelince imkanlarım uygun olursa Hayır diyebileceğim bir konu değil Evlilik

• Tabi Doğru kişi olması kaydıyla

• annen seni evden göndermek istiyor. gelinim sana diyorum kızım sen anla. evlen git kurtulak diyor işte.

1|0
    0|0
  • Şşşt fıstık bende 18 yaşındayım alıyımmı seni beraber aynı evde okuruz üniyi 😉😉😉😂😂😅😂

1|0
    0|0
  • Annen iyiliğini istiyor ama daha erken

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Benim ailem genelde egitim muhabbeti yapar

1|1
    0|0
  • 21 yaşındayım. anneme evlencem felan desem kızar azarlar beni. acelen ne der. bizde öyle muhabbet olmaz.

1|0
    0|0
  • Benim annem sürekli daha yaşın erken önce okulunu bitir diyor ama ben evlenmeyi istiyorum 1-2 sene içinde 😕

1|0
    0|0
  • Yasım 22 annemle asla bu tarz şeyler konusmayız hiç hoşlanmam. Tepkini sert bir şekilde ortaya koy bence

1|0
    0|0
  • problemli demeyelim de kızının mürüvvetini görmek isteyen anneler diyelim :) tek değilsin hatta eve gelince gelen misafirleri görmek mümkün :)

1|0
    0|0
    • Ya o var zaten de 25 30 yaşında olsam anlarım yine

• olsun anne bu çok şey yapmamak lazım :)

• hhshahaha benim annem de yapardı dalgasına zengin koca buldum sana diye :D dalga geç sen de

1|0
    0|0
  • asla, mesleğini almadan sakın evlenme. annenide dinleme

1|0
    0|0
  • Hahahaha vallah bu annelerin hepsi boyle benim anneme Gore benim evlilik Yaşım gelmişte geçiyor 😂

1|0
    0|0
    • En azından 21 yaşındasın ne kadar evlilik meraklısı bir milletiz ya

• Onlar erken evlenmiş diye sanırım

• Bu da benim aklıma geldi annem 20 yaşında evlenmiş

• 19 yaşında evlilik aklının ucundan bile geçmemesi lazım

1|0
    0|0
  • Ne gzl gençken evlen yaşlanınca evde kalır insan. dd

1|0
    0|0
    • Artık komik gelmiyor.

• Söyledim bunu bakalım artık

• Hımm hadi bakalım elimizdekilerin değerini kaybettiğimizde anlarız ama geç olur. Annenin kıymetini bil :] çok konuştm hadi bu kadar yeter gittm ben.

• ıyy aynı halam

1|0
    0|0
  • 15 yaşında kızına bu muhabbetleri yapanları bile duydum !

1|0
    0|0
Yükleniyor...