'Müftü, kadın Kur'an kursu hocası ile çıplak basıldı’ iddiası, Neler oluyor böyle?

'Müftü, kadın Kur'an kursu hocası ile çıplak basıldı’ iddiası Adana’da evli ve 4 çocuk babası olan 40 yaşındaki ilçe müftüsünün bir köyde Kuran kursu hocalığı yapan kadınla cami lojmanında, kadının öğretmen olan kocası tarafından uygunsuz halde basıldığı iddiasıyla ilgili idari soruşturma açıldı.
http://www.yurtgazetesi.com.tr/yasam/muftu-kadin-kur-an-kursu-hocasi-ile-ciplak-basildi-iddiasi-h93828.html

Yurt Gazetesi

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes hocası da ateisti de farketmiyor bu devirde :) adamlık insanın içinde olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla bizim ülkemizde artık hiçbir şeye şaşırmıyorum.. hani bir foto vardı ya eniştemle delirmeceler.. ha işte ülkece delirdik.. kim kimi tenhada kıstarsa bir şey yapıyor.. baba kızına abi kardeşine vakıfta kalan hoca 9 yaşındaki erkek öğrencilerine.. keşke kıyamet kopsa da artık daha fazla çirkinleşmesek çirkefleşmesek bu haberleri görmesek.. Allah belamızı versin

0|0
    0|0
  • ya bu haberler çok ki artık, ama hangisinin kesinliği var. bence bir çoğu iftira. tabi gerçek olabilir de bazıları, ama yanlış. nefis her insanda olan birşey. yenik düşen olabilir. dışarda böyle böyle şeylere rast gelmedim internetten böyle şeyleri çok duyuyorum. bizim salonda bir adam var durmadan ona çaktım buna çaktım diyor, ben daha çaktığını görmedim. üstelik cami hocasının karısını bile yapmış daha geçenlerde söyledi. hani böyle madalya gibi kendine şan, şöhret ediyor. bende şaşırdım yani. neye inanıp neye inanmasam bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Haber doğru ya da yalan bilemem ama sırf işin içinde din var diye bunu mahsustan haber yapıp yaymak isteyenleri Allah kahr-ı perişan rezil etsin!
    Her insan hata yapar çünkü nefis her insan da var.
    Birilerini eleştirmeden evvel istediği zaman istediği gün istediği kadın ya da erkekle sevişen zina yapanlar önce kendinize dönüp bir bakın!

0|0
    0|0
    • :) utanmadan savunabiliyorsun

• zekan savunduğumu düşündürttüyse o senin fosfor eksikliğin birader. k. ıçından anlamak isteyen sensin bir daha oku yazdıklarımı.
      sen utansan böyle haberi paylaşmazdın

• 5 torba çimento 10 torba kum

0|0
    0|0
Yükleniyor...