Borçlarınız ya da ailenizin borcu var mı?

Bizim evde yıllardır geçip gitmeyen bitmek bilmeyen bir borç kavgası var. Para, sevgi ve saygının yerini almış durumda. Sizdede oldu mu hiç? ailenizin çok borca girdiği veya kendinizi borçların içinde bulduğunuz oldu mu? ne yaptınız?

Güncellemeler:
güncel

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen senin anlattığın durumu yaşıyorum, yaşıyoruz.

1|0
    0|0
    • halimden anlayan biri çıktı..

• Hayırlısı olsun şu an seni çok iyi anlıyorum umarım kısa sürede aşarsın bunları

• umarım sen, ben ve olan herkes zamanla aşar teşekkür ederim yorumların için

En İyi Kız Görüşü

• borcumuz yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bizim peder 2007 de iflas etti. Ortağı dolandırmıştı. İmzalar çekler senetler her şey pederin üstüneydi bunlara ek olarak 400 küsür çalışanın maaşı vardı. Tekstil turizm catering emlak alanlarında bulunuyordu.. Sonuç olarak herşeyini kaybetti borçlar kapanmak bilmiyordu ama bir şekilde bitiyor herşey yeterki sağlığınız sıhatinız yerinde olsun. Kolay mı değil alışkanlılarınız varsa rahat bir yaşama bir süre zorlanıyorsunuz ama iyi yanından bakmak lazım herşeye belki de böylesi daha hayırlı umarım en kısa zamanda sorunlarınızı halledersiniz

0|0
    0|0
  • Bana borcu olan çok allaha şükür kimseye borcum yok

0|0
    0|0
  • var...

0|0
    0|0
  • Bir ara kötü dönem geçirdik. Sonradan işleri yoluna koyup toparladık çok şükür. Umarım sizinde herşey yoluna girer..

0|0
    0|0
  • 2001 krizi batırdı bizi 12 sene ödedik üniv. bıraktım çalıştım 2013 te bitti çok şükür bu süre zarfında zevklerimizden ödün verip yaşam kalitemizi düşürmek zorunda kaldık elimizdekileri tamamen kaybetmemk için

0|0
    0|0
    • sonunda bitmiş, kenetlenmek önemli böyle durumlarda.. sevindim sizin adınıza

• kenetlenmeden olmuyo. Teşekkürler

• nörecen ödiyecen mi :D

0|0
    0|0
  • Yeni araba aldım eksilerdeyim

0|0
    0|0
  • Ödüyorum iki sene daha ödicem.

0|0
    0|0
  • Bussuru var odemiyorum artik 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Olmaz mı bir boşanma sebebidir bu bence

0|0
    0|0
  • Bu devirde kimseye borç vermicen aman aman

0|0
    0|0
  • Çocukluğum aynı kavgalarla geçti. Çok şükür kendi ailemde çocuklarıma böyle bir şey yaşatmadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlendiğimzde düğün borcuyla başladık. Altnlarımı hemen verdm zaten. Evde eksklerim var idare edilecek olnları bekletiyorum :) her ay mümkn oldğunca fazla para artrmaya çalışıyruz. Çok şükür borcumuz bitti :)

0|0
    0|0
    • ne güzel, evlilik başında çoğu insan bunları yaşıyor sanırım.. yuvanızda mutluluğunuz daim olsun :)

• Aynen herkes az çok yaşar ama iyi idare edip özellkle kadın için kocasına bu konuda destek çok önemli :) eğer olursa her sıkıntı atlatılır :) bu arada teşekkür ederimm

• olmadı ama para yani neki ödenir niye mutsuzluk kaynağı olsun

0|0
    0|0
    • maalesef herkes aynı görüşte değil, insanlar ön plana parayı koyabiliyor

• aaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaan:D 100 sene yaşayacak olsam bile hayat okadar kısaki mutlu olmak gerek:) farkındalık yarat

• Şükür kimseye borcum yok

0|0
    0|0
  • Evet borcumuz var. Ve en son bu sabah kucuk tartisma oldu. Ama maddiyatin aramiza girmesini engelliyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...