Nasıl olduysa azerileri bile bezdirmişiz. Vay arkadaş ya! Ya bu millet niye özeleştiri kavramına soğuk bakıyor?

ht tp: / /soz 6. c om /n edir/7 824/t urklere-nifret-etme-sebebleri/b

Orda bulunan bazı türkiye türkleri de hınçla dolmuş. Belli ki aynı soydan geldiğimiz hatta dillerimizin bile neredeyse aynı olduğu toplumlarız. Ama nasıl oluyorsa kıbrıs türkleri nefret ediyor, e azeriler bile bıkmış... Zaten türki cumhuriyetler inşaat şirketlerinin g*vatlık yapan personeli yüzünden bizden bıkmış. Avrupa ve araplar zaten tarihi düşman. Rusya desen yine aynı. Ermenilerle zaten kanlı bıçaklıyız. E kim kaldı bu dünyada arkadaşlar? Nereye gidiyor bu ülkenin halkı? İyice korkuyorum artık şu yaşananların ardından? (Küfür edenlere ve saygısızlık edenlere anında engel atacağım. Sakın diyorum.)

Linkteki boşlukları kaldırın. Şu link verme yasağı kadar saçma birşey yok. Yönetime söylüyorum lütfen şu yasağı kaldırın rahatça soru soramıyoruz.

Güncellemeler:
orda bazı kelimeler çkımamış yani belli ki artı bizim birşeyler yapma vaktimiz geldi de geçiyor bile diyecektim. osmanlı diye diye ülkeyi yıktınız akpliler

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Senden hoşlanıyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Turkler bizim kardeşimizdir bunu hicbirşey degiştiremez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kusura bakmada her ülkede her birey çıkar ben bundan nefret ediyorum der bende arap ermeni ve israilli sevmiyorum bu şimdi tüm türkiyeyi kapsarmı :D kıbrıslı ve azeri bir yığın arkadaşım var burada yaşayan kimsede bu yok :)

0|0
    0|0
  • Haklısın ve nefret ediyorum bu durumdan kimse sevmiyor türkleri. Kardeşimiz azerbaycan bile sırtını çevirdiyse diğerleri ne yapsın..

0|0
    0|0
    • ermenilerle kavga ederlerken bizim hükümet sadece kınıyor. lanet olsun ya! bu arapçı dincilerden, akplilerden deli gibi nefret ediyorum artık öyle bir noktaya geldi ki işler adamlar artık twitter hashtaginden ya da nükleer zirvedeki tokalaşmadan medet umuyorlar. rezilliklerine üzülmek yerine bunu yapıyorlar... sahi bu ülke ne ara bu kadar omurgasızla doldu?

• Sana noktana virgülüne kadar katılıyorum kardeşim. Millet bize arap gözüyle bakıyor şeriata da geçeriz az kaldı bu gidişle. Ya en basitinden ksde bile hangi parti diye oylama olduğunda akp çok düşük bir oranı kapsıyor ama seçimlerde nasıl oluyorsa yine kazanan onlar. klavye şövalyeliği yapıp twitterda destek verenlere kaldık evet acınacak haldeyiz..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...