Egoist oldugumu dusunebilirsiniz ama?

Bu sitedeki uyelerin yuzde doksaninin yolda yurumeyi bile bilmeyen embesiller olduklarini dusunuyorum. Sorduklari sorularda buna delil zaten. Bana katiliyor musunuz?

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet sana bakinca dusundumde dogru soyluyorsun

0|1
    0|0
    • Hangi konumda olduguma dair bir fikrin yok.

• Tamam ben embesilim iyi geceler

• Dostum kendin eziklik psikolojisi icerisine giriyorsun. Ben sana embesil demedim, sen öyle hissettin ve sonuç olarak bana hakaret ettin.

Kızlar Ne Diyor 14

• Yani olabilir

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmamak gerek

0|1
    0|0
  • Embesil kelimesini biraz fazla buldum dostum. İnsanların sorunları var belki arayış içindeler ve bir şekilde buradalar. Kimin ne olduğunu elbette ki bilemeyiz. Ama sorulanlar konusunda sana hak veriyorum.

0|1
    0|0
  • bunu düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Cok sacma konustun

0|1
    0|0
    • 24 kisiden sadece 1 i sacma konustugumu iddia ediyor, o yuzden gülüp geçiyorum yorumuna ve sana :)

• Katılmıyorum. Çünkü soruları sorarken ciddi ve mantıklı olduklarını düşünmüyorum. Bunlar hep troll

0|1
    0|0
  • Okuldaki herkesin beyin yoksunu olduğunu düşünmemle aynı şey.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle

0|1
    0|0
  • Haklisin

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Elbette ki katılıyorum

0|1
    0|0
  • Guldürdün hacı

0|1
    0|0
  • Çoğu makara amaçlı burada, bu kadar ciddiye almanın lüzumu yok diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Evet, ve ben nerden geldim buraya düşüncesindeyim. Aseksüelim ve gelip benle maI maI sapıkça sohpet etmeye yeltenenlerın yanağından öpim. Çoğu cahil or.. çocuğu cidden nefret ettim ya cahil dolu saIak dolu bu site ha insan bırakamıyor işte en azından artık engel atıp gidiyorum aga bunedir ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Egoist olmayan insan eziktir zaten. Diğer konuya gelince, siteyle sınırlamıyorum kendimi. Dünyada ki 7 milyar insanın canı cehenneme. Yok bazıları hariç :)

0|1
    0|0
  • Yolda yürümeyi bilmeyen derken olgunluktan mı bahsedıyon? Bizim üni instagram anonim paylaşımlarındada daha yürümeyi bilmiyolar falan filan hep yürüme muhabbetleri geçiyo, podyumda mi yürüyonuz sanki ya burdan sitemimi dile getireyim

0|1
    0|0
  • Hepsi bot kardeşim :D

0|1
    0|0
  • 👍👍👍

0|1
    0|0
  • O zaman niye burdasın?

0|1
    0|0
  • Diyer Yüzde 10 da sürüngen

0|1
    0|0
  • Soruların çoğu aşk cinsellik başka bisey yok zaten hayatımızda :)

0|1
    0|0
  • Olabilir baştada senin gibi bayrak tutanlar geliyordur.

0|1
    0|0
    • 21 ksi icinden sen ve gizli bir kullanici bana hakaret etti. Kimin bayrak tuttugu belli oluyor.

• valla helal olsun hocam tebrik ederim bu kanıya vardığın için gerçekten ben de öyle düşünüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...