Sakallı mı, sakalsız erkek mi?

Benim tercihim sakaldan yana özellikle kirli sakal 😊 Bir erkeği karizmatik yapan sakaldır diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?Sakallı mı, sakalsız erkek mi?

• Sakallı
    75% (55)73% (56)74% (111)Oy Ver
  • Sakalsız
    25% (18)27% (21)26% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Turkiye'de o kural pek tutmuyor. Genelde kizlarin sakal sevdigini duyan erkekler ya at hirsizi ya da ışid sakali biraktigi icin sakalfobik olmazsak iyidir.

0|0
    0|0
  • eskiden sakallı olanlar bana pis gelirdi zamanla kendimde de cıkınca anladım olayı simdide sakallı olanlar daha iyi duruyor aga :D

0|0
    0|0
  • Şu Türk kızlarının sakallı erkek sakallı erkek demesinden bütün millet at hırsızı gibi dolaşıyor ortada.
    Sakal iyidir ama yakışana , yakışmıyorsa zorlamaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • ben şu reality kings filmlerindeki erkekleri hiç sakallı görmedim. yani bazı kötü amatör filmler var onlarda zaten izlenicek gibi değil. sakalsız erkekler daima daha iyidir. yüzde sakal varsa ve dağınıksa kimbilir nerelerinde de vardır. ama düzenliyse ilgilenmişse tmmdır

0|0
    0|0
  • Kızların tercih ettiği kirli sakal oluyor genelde. Benim kendime tercih ettiğim aşırı uzun sakal. Eee sonuçta benim sakalım benim hayat şeklim :)

0|0
    0|0
  • Sakalı kesince lise yıllarıma dönüyorum. Süper Marionun mantara basip küçülmesi neyse benim için sakal odur

0|0
    0|0
  • Sakal erkeği heybetli gösterir, bir okadarda vahşi ve doğal :)

0|0
    0|0
  • Tabiki sakal ben sakalımı seviyorum şu an halim tam olarak bu
    www.chatles.org/.../koray-avc%C4%B1.jpg

0|1
    0|0
  • Sakal candır kızlara bile yakışıyor ya 😂

1|0
    0|0
  • sakal sünnettir ayrıcada öyle bir toplumdayızki sakalımızada karışılıyor yani Allah boş yere yaratmadıki onları izin verilmiyor iş yerlerinde tabikide hakkım helal degildir yalıştıgım yerlere

1|0
    0|0
  • Sakallı gibi görünüyor 😅

0|0
    0|0
  • kirli sakal sevmiyorum. Bana sakal yakışıyor. Hem kesmekle düzeltmekle uğraşamam. Ayda bir berbere gidiyorum o düzeltiyor 😄

0|0
    0|0
  • Askerler evde kaldı :D

0|1
    0|0
  • Sakalsiz çocuk gibiyim

0|0
    0|0
  • Sakal dünyanın en güzel şeylerinden biridir

0|0
    0|0
  • Kirli sakal tabiki. Ama verdiğin örnekteki herif berbat yani.

0|0
    0|0
  • Sakallı.

0|0
    0|0
  • Hic skal birakmam heralde

0|0
    0|0
  • Sakallı ben.

0|0
    0|0
  • Hayatı kızların görüşlerine göre sürekli değiştiren değil kendine yakışanı yapan erkek bir adım öndedir.

0|0
    0|0
  • Kirli sakal candır. Vazgeçilmezim 😊

0|0
    0|0
  • Tamam ozaman taliplerimi bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • karizma ve sakal ne alaka karizma tanımını bilmedğin belli görüntü ile olmaz karizma hal ve k-harekettir tanımı

0|0
    0|0
  • Allah kahretsin çıkmadı bir

0|0
    0|0
  • günaydın, sakalsız bence

0|0
    0|0
  • sakal erkegin makyajıdır

0|0
    0|0
  • Sakallı erkek can sakallı erkek şöyle böyle diyonuz hala yalnızım layn

0|0
    0|0
  • Sakallıyım ama yakışanda yakışmayanda bırakıyor

0|0
    0|0
  • Sakal 👍

0|0
    0|0
  • merhaba cok şekersinn:9

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...