Ankaradaki patlamalardan sonra?

Gar'daki olay ilk kez olmuştu sonra unutuldu gitti. Merasim sokaktakinde iyice şaşkındım. En son ki Güven Park olayı beni derinden sarstı günlerce yemeden ıçmeden kesildim ruh gibi dolaştım ağladım ağladım.. ve o günden sonra kizilaya adım atamadim. Yarın da ablamin dugunu için abiye bakmaya gidicez herkes gayet normal ben şimdiden korkmaya başladım napıcam bu psikolojiyle 😞 gerçekten herkes hayatına devam ediyor arkadaşlarım kizilaya yemeğe gidiyor falan. Ben bir türlü o moda geçemedim napıcam ben ya:(( ?

Güncellemeler:
,,,,
,,,?,,,,,

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma askim seni seviyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapacak bir şey yok hayat devam ediyor onların istedikleride bu, herkes panik içinde olsun diye, iyide zaten öleceğiz, eve tıkılmak niye?

#AşkBenimKalbimde

0|0
    0|0
    • Öyle tabi ama psikolojik bir çöküş benimki. Gitsem de yürürken diken üstünde olucam biliyorum hatta kulaklarımı bile kapatabilirim :( gerçekten çok ama çok etkilendim Nusrettin can çalkınsın kuzenimin arkadaşıydı biraz da ondan atlatamiyorum galiba. Malesef ki panikatak var, herşeyin en kötüsunu düşünüyorum her zaman. Bu da günlük hayatıma devam etmeme engel oluyor. Vs vs

• Hala İşid tehlikesi devam ediyor.

0|0
    0|0
  • İnsanın ölüm saati şekli yeri ve zamanı daha doğarken insanın alnına yazılırmış. O yüzden korkunun ecele faydası yok. Ha bir an önce ha bir an sonra. :/

0|0
    0|0
  • Boşver sen.. Tedbir iyidir..
    Giysi bakmaya da mümkünse hafta içi gidin..

0|0
    0|0
    • Pardon ben yarını pazartesi sanarak yarın dedim

• Pazartesi gündüz bir sorun olacağını sanmam..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...