Kızları ağdasız görmek niye bu kadar sorun yapılıyor?

Hepimizde kıl var. Aldığımız zaman oluyor almadigimiz da oluyor. "Iyyyy kol killarini almayan kizlar" bilmem be gibi saçma şeyler. Açıkçası ben bunları takan biriyle sevgili olmazdım. Adam olan öyle de sever. İki tüye bakmaz.

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• bu ülkede ki zihniyete bir şey anlatabileceğini mi sanıyorsun boşuna uğraşma ben sana söyleyeyim. daha bizim o zihniyete gelmemize yıllar var isteyen alır istemeyen almaz kimsenin hayatına herkes karışamaz bu kadar yani ama insanlara bunu anlatmak zor bak hemcinslerine yarısı kıl tüy yolmakla bakımlı olunuyor sanıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yok öyle şey

0|0
    0|0
  • Soz konusu o degl bnce saatlrce makyaja zamn ayriliyrsa ve giyim konusnda zamn buluyor ve çoğu zamn dışarda gecryrsa yarım saatini ayrcak ve belkide haftada birgün yarım saatni ayrcak

1|0
    0|0
  • ben. sorun etmem

0|0
    0|0
  • Lazere git kökünden kurtul mesela, çok zor olmasa gerek? İki tüye kimse birsey demez ama bahsettiğin artık yayılan bir kıl topluluğu olunca sende dikkat et

0|0
    0|0
  • ya herkes üstüne düşeni yapsın bıyıklı sevgilim mi olsun ne istiyonuz bee

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin tüysüz olacak ben anlamam aga

0|0
    0|0
  • yoo yapanları görmüşsün kimsenin kılı tüyü kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • bunu anlaman için erkek olman lazım...

0|0
    0|0
  • Bence kötü duruyor bayanlarda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bir günlüğüne dünya tersine dönse erkekler ağda yapsa onlar regl sancısı çekse vs vs
    işte o zaman sorun ortadan kalkar :)

2|0
    0|0
  • Kol kilimi alacagimi düşünmüyorum. Can bu ya. Zaten acisina anca sabrediyoruz.

0|0
    0|0
  • Onlar kendi killarina baksin tatlim. Amazon ormani gibi gezenler erkeklerde iyyy onlar cokmu seksiymis. Kolalti killi erkek igrenc otesi ya. mesela

0|0
    0|0
  • Kezo gibi dolaşmamak gerek boyle de severler diye
    Mecbur falan degiller cunku biz de onlari killi gormeye mecbur degiliz

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da kolda tuy igrenc duruyor. Bayansin sen kim ne derse desin kendin icin bakimli olsana

0|0
    0|0
  • Kız dediğin bakımlı olur.
    Almalı kendine bakmalı.

0|0
    0|0
  • kezo konustu shbjsdjf eger iki tuy olsaydi zaten kimse takilmazdi demekki iki tuy degilmis 😆

0|0
    0|0
  • Kol kılı alinmamali

0|0
    0|0
  • ya bence kadının kendisi için bile dikkat etmesi lazım bence kıl falan kötü ve itici

0|0
    0|0
  • Kötü duruyor , net

0|0
    0|0
  • Ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • Aynen kendileri kıl yumağı senin kolundaki tüye laf ederler

1|0
    0|0
Yükleniyor...