Yardım edin evli kadına aşığım?

Biliyorum bu soru karşısında hemen hepiniz bana ağır eleştri yapacak , belki küfür eden olacak. Lütfen ağır hakaret yerine yardımcı olun çaresizlik içindeyim. Ben bekarım. Evli bir kadınla 1 yıldır aşk yaşıyoruz. Bırakmayı çok denedik ama olmadı. Asla başıma gelmez dediğim şey başıma geldi. Unutmaya çalışıyorum ama aklımdan hiç çıkmıyor. Psikologa gittim olmadı. Hocaya gittim dua yazdırdım olmadı. Namaz kılıyorum olmuyor. Allahım içimden sevgisini al diyorum olmuyor. Ne yapacam ben? Depresyona girdim. Eşiyle sorunlu ancak boşanamıyor. Ne yapmam lazım. Nasıl unutabilirim onu? Lütfen yardım edin

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• vallahi diyecek bir şey yok çözüm gayet açık. zinanın en üst leveli sizinkisi. Allah doğru yola sevketsin. çok yazık. sizin gibiler yüzünden evlenmekten soğuyoruz yapmayın etmeyin kendi denginizi sevin onunla evlenin. bu işin sonu cinayetle bile biter biliyorsunuz değil mi? namus bu başka şeye benzer mi.. adam duyarsa buradaki herkes sizi tv de akşam bülteninde izleyecek ölmekten de mi korkmuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Herşeyin farkındayım. Ortaya çıksa, en çok o zarar görecek. Bakmaya kıyamadığım kız zarar görecek. Kendim onun için ölürüm ama ona bişey olmasın. Rabbim bu nasıl bir test. Hem bu dünyamı hem ahiretimi yakıyorum

• onu sevebilirsiniz ve engel olamayabilirsiniz ama vazgeçmek bitirmek, aklı olan bir insan olarak sizin elinizde.

• İnşallah. Sadece nasıl yapacağımı bilmiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Önce kendi beyninde yaptıgının yanlıs oldugunu aklına yerlestir. ve her gün kendine telkin ver bu işten vazgec diye eger o bsyan ayrılmadan birsey sezerse esi iki taraf icin tadsız seyler olabilir. arada cocuk varsa olan ona olur. gizli hic birsey kalmaz mutkaka duyulur. bayan bosanabilirse yolunuz acılır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana dedim uzak dur diye

0|0
    0|0
  • Karşılık veriyor mu aşkınıza ve neden dolayı aşık oldunuz bu kişiye?

0|0
    0|0
    • Evet başlarda karşılık veriyordu. Son zamanlarda çok yıprandı. Yoruldu. Eşiyle çok sorunlu ama boşanamıyor

• Allah magfiretinden ve hidayetinden eksik etmesin sizi. bundan sonra da ah hain jefsim ben ne yaotim diye aglayin beraber. esen kalin. cok uzuldum.

• Allah razı olsun :(

• boşansın senle evlensin

0|0
    0|0
    • Çocuğu var. Yapamıyor. Mutsuz da olsa bir evliliği var. Sonuçta bayan. O kadarına cesaret edemiyor.

• ama yaptıgınız yanlış herkesi kandırıyosunuz hiçmi çocuğu olan kimse ayrılmıyor. neyse unutmaya çalış ozaman ne diyim senden sonra gidip başka adamın yatağına giriyor bunu nasıl kaldırabiliyosunki

• Hele bunu hiç sorma. Kocası da olsa başka biri ile birlikte olduğu gerçeği aklıma gelince çıldırıyorum. Aklıma getirmemeye çalışıyorum. Sırf bu yüzden benim içim rahat etsin diye geceleri fırsat buldukça mesaj atıyor.

• Uzak duracaksın ve kafanda bitirmeye çalışacaksın. Hocayla duayla olmaz bu işler.

0|0
    0|0
  • Yasal aşk yasamissiniz boşanma mevzusuna mi takildiniz?

0|0
    0|0
  • Nasil unutursun bilmiyorum ama ona askini soylemezsen hep icinde yasayip o aski temiz tutarsan ölunce sehit olurmussun. Benden demesi.

0|0
    0|0
    • keşke yapabilsem. olmuyor

• Tamam iste diyroum ki iletisimini kopar soguk davran. Gozden uzak olursa gonuldende uzak olurmus

• Denedim Defalarca denedim. En fazla 4 gün yazamadım. Her gece diyorum yarın sabahtan itibaren yazmak yok aramak yok. 4 gün bana 4 yıl gibi geçti. Acaba ne oldu, ne yapıyor, iyi mi diye hergün içim içimi yiyor.

• Bende evli bir erkeğe aşığım napalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yanlış yoldasın, dön geri

0|0
    0|0
  • Bırakmaya çalışıyoruz kısmı bir kere yalan. Gerçekten bırakmak isteyen bırakmaya çalışmaz bırakır.

0|1
    0|0
    • sfenks dostum her gece dua ediyorum Allahım unutayım diye. Sabah gözümü ilk açtığımda aklıma o geliyor. Resmen tutuldum 1 yıldır

• E dostum hem zina et hem evli bir kadının yuvasını yık sonra duam neden kabul olmuyor? Sence neden olmuyordur?

• Allahım yardım etsin. Hayatta büyük hata yapmadım. Bu en büyük ve ilk hatam. Kurtulamıyorum çıldıracam yeminle.

• git kocasına haber ver.. o boşasın.. sonra iki gereksiz kişi olarak ne yapıyorsanız yapın..

0|1
    0|0
  • Boşver hacı. Gittiği yere kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...