Süper gücünüz olsa ne yapmak isterdiniz?

Hayal gücünüzü görelim gençler 😂😂 Ben şu detayları kısaltmak isterdim.

Güncellemeler:
Hadi gençlerrrrrr bu kadar kişimiyiz ya 😂
www.kizlarsoruyor.com/.../q4926428-cok-okuyan-mi-yoksa-cok-gezen-mi-daha-bilgilidir

Bu sorumdada görüşlerinizi bekliyorum ks canlar :))

6|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 241

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 142

• Ctrl+F gücüm olsun isterdim, hani bir sitede ctrl+f yapınca istediğin şeyi bulabiliyorsun ya aynı ondan. İstediğim şeyi anında bulurdum :D

0|1
    0|0
  • Sevdiğim kişinin benim ona gösterdiğim ilgi kadarını bana göstermesini sağlardım. Böylelikle karşılıklı ilgi komasına girerdik😅
    Sanırım dünyada kavga kalmazdı bu gerçek olsaydı 😇

0|1
    0|0
  • daha çok süper güç yapar işimi garantiye alırım :D

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Gozumdeki perdenin 5 dkligina kalkmasini melekleri cinleri seytani gormeyi
    isik hizinda istemsizce aya ulasmayi ve dunyaya donemeyecegim dusuncesini yasamayi
    Ve vucudumu idare eden meleklerin nasil idare ettigini gozumle gormek isterdim bu da 5 dkligina tabi cok degil

0|1
    0|0
  • Uzayda dolaşmak isterdim. Yalnız gerçekten korkutucu...

0|1
    0|0
  • Pkk lıları yerin dibine gömüp sonra bir havada uçmak başkada yok

2|1
    0|0
  • Görünmez olur sinemaya beleşe giderdim

1|1
    0|0
  • Ben tek siz hepiniz demek isterdim

0|2
    0|0
  • Uçmak, kaçmak, ışınlanmak falan değil bunlar zaten teknoloji ile ilerde olur ben ölmemek isterdim. dünyalı filmindeki gibi tabi. yoksa vampir gibi değil. o adam önceden sadece yürüyordu. şimdi uçağa binebilir 1000 sene sonra kişisel kullanılan cihazlarla tek başına uçabilir ya da görünmez olabilir. yani anlayacağın tek kişinin tek bir yeteneğini 50 yıl kullanacağıma tüm insanlığın imkanlarını sonsuza dek kullanmak daha mantıklı😜

0|1
    0|0
  • bu soru hep soruluyor ve hep gunun sorusu aliyor insani dusunduruyor.

0|1
    0|0
  • Tüm Hainlerin Aynı Anda Canını Alabilmek.

0|1
    0|0
  • Sucuklu yumurta yapardım :D :D

0|1
    0|0
  • ^-^ bilemedim şimdi sen aniden sorunca...
    bir bakalım uçabilmeyi isterdim ya da insan üstü bir çeviklik... ya da psişik güçler. .. ya da şekil değiştirebilme...
    Ama ne olursa olsun bu yeteneklerimi iyilik için kullandırdım :)

0|1
    0|0
  • Bir anda dünyanın bir çok yerinde olmayı isterdim..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • DC Comics'deki Cyborg gibi olmak isterdim, tam benlik. 😊

0|1
    0|0
  • Su insanlara mantık vermek isterdim , mantıksız mantıksız işler yapip sinirimı bozuyorlar. Ya da hızlı koşmak isterdim tabi hızlı dediğim The Flash gibisinden..

0|1
    0|0
  • Şu 2 yetenekten birine sahip olmak isterdim:
    1) Metal nesneleri kontrol edebilmek
    2) Zamanı kontrol edebilmek.

0|1
    0|0
  • Uçmak isterdim.

0|1
    0|0
  • Felicity gibi zeki olsa yeter ya süper güce gerek yok :) hackerlık yapırıp ks yi ele geçirir detayı kısaltırdım bende :) ve hafta da bir gün kızlar erkekler değişir :) bütün nasılım sorularını kaldırtırdım :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    122

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...