Hayallerinde ne var?

Nerede yasamak? nasıl bir ev? nasıl bir eş? huzur mu? paramı?
Hayallindeki yasam biçimi nedir?

0|1
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayalimde;
    Müstakil minik bir ev, şirin mi şirin bir bahçesi olan.. kızım için bir salıncak ve serin haziran akşamları çay keyfi yapmak için sevimli bir çardak.. bir de kızımın en şeker dostu kedicik.. pencerelerimizde dizili ortancalar, açelyalar, leylaklar... Her sabah onları neşeyle sulayan bir eş var.
    mutfağımın penceresi mutlaka lavabonun önünde olmalı. Ben bulaşık yıkarken yahut meyveleri temizlerken, bahçede babasıyla oynayan kızımı seyredebilmeli ve günün bütün yorgunluğunu üstümden atabilmeliyim.
    Cumartesileri piknikler, gezmeler, dolaşmalar
    Pazar günleri evde hep beraber pastalar yapıp, çizgi film izleyerek geçmeli ve tabii günün sonunda minik kızımın banyo keyfii... =))
    Yazları deniz, kum, güneş
    Kışları beraber kardanadam ve kartopu klasiği...
    En güzeli de ikinci bir çocuğun dünyaya gelişiyle yaşanacak tatlı zorluklar =))

...
    Bütün hayallerim bundan ibaret.
    Ama tabii bunlar sadece hayal =DD

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hayallerimde bol bol mutluluk var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayal kurmayi sevmem

0|0
    0|0
  • Aslında benim bir hayalim yok, akışına birakmak bana yazılmış senaryoya inanıp beklemek daha çekici geliyor. Sadece huzurlu olmayı diliyorum, paralı parasız farketmez mutluluk varsa eğer

0|0
    0|0
    • Yasar giderim diyorsunuz sanırım. İyiymiş

• Hayallerimde çok şey var ama en önemlisi bütün hayallerimi ağız tadıyla gerçekleştirmek

0|0
    0|0
    • En gerçekçi cevaplardan biri.

• Hayırlısıyla inşallah :) senin de istediğin ne varsa gönlünce olsun

• Teşekkür ederim zeytincik ;)

• çok şey var

0|0
    0|0
  • Huzur ve huzurun getırebılcegı manevi seyler ardından maddî konular

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2