Sizce babam artık fazla olmuyor mu?

Erkek arkadaşımın arkadaşı evinde ölü bulunduğu için katil damgası yedi ve şehiri terk etti. Arkadaşları evimize kadar gelip beni sordular ve babama herşeyi anlatmışlar madde kullandığımı haftasonları hiç okula gitmeyip hep erkek arkadaşımın yanına gittiğimi falan. Bir süre sonra babam beni sigara içerken yakaladı. Ve ağır bir tepki verdi. Yaklaış bir senedir evden dışarı çıkmıyorum hep ev okul. Başka bir yere gittiğim yok. Bugün kız arkadaşımla buluşmak için izin aldım.2 saate falan gelirim baba fazla durmam zaten dedim ama saat biraz gecikmiş. BU yüzden bana kızgın. Ben bir senedir zaten hep evdeyim güvensinler diye. Her dediklerini yapmaya çalışıyorum. Bu tepki artık haddini aşmadı mı?

1|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir insanın adı çıkacağına canı çıksın.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle hatalar yaptım ama bir senede az bir süre değil

• yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin. sakın karşı çıkma. ne diyolarsa he de geç. alttan al. bu şekilde daha da fazla güvenini kazandıracaksın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen o güveni baştan sağlayacaktın, güven bir kırıldı mı asla tamir edilebilecek bir şey değildir. hani ne derler adın çıkmış dokuza inmez sekize.
    Son cümlen hiç hoş değil, haddini aştığını düşünüyorsan o evde kalmayacaksın, o ailenin ekmeğini yemeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Yaşın küçük ki laf yıyorsun.. Baban haklı.. Sigara ne lan. Benim kizim olsa
    Belki doverdim buyuk soylemek istemem ama... Yok ot bilmem ne kullanip okula gitme babanin guvenini sars ondan sonra guvenmesi icin daha ne yapayim mis iyi dovmuyor ha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güven kazanmak hemen öyle kolay olmuyor, ''haddini aşmak'' bir babaya söylenmez, kızgın olması normal.

0|0
    0|0
  • Kız olsan tamam baban haklı diycemde e rkeksin sikmamasi lazim

0|0
    0|0
  • yok dogru olanı yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...