Bu gazeteci kadının dediklerine katılıyor musunuz?

Bu gazeteci kadının dediklerine katılıyor musunuz?

Güncellemeler:
asparagas haber diyorlarmış.. kadın ben demedim diyormuş.. onun için daha görüş yazmasak iyi olur arkadaşlar..

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• küfür ehlınden bu kadın. Allah müminlerı bunlardan korusun. laflara bak

1|3
    0|0
    • Sözün sahibinin bu kadın olduğundan emin misin ablacım da kufur ehlinden diyerek suizan ediyorsun?

Musluman kadınlara iftira atmak moda oldu bu serefsizlerde. Çok hoşlanmasam da Esra elönüye de "isidli mucahidlerle sevişmek cihaddır" demiş gibi iftira attılar. Yapmayın etmeyin, inanmayın emin olmadan.

• @sosyolojiss yok onu birazdan alacağım inşallah 😄
      Beynim yanıyor şu an görüşleri okumaktan gözüm kaydı resmen.😄

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl İslami usullere uygun hale getirecekmiş acaba çok merak ettim.
    Hayatımda duyduğum en saçma şey ücret karşılığı nikah ile mi bunun önüne geçecekmiş.
    Muta nikahı İslami usullere göre haramdır.
    Diyelim ki nikahı kıydı sonra boş ol diyecek nasıl bir mantık bu yaaa saçmalamış resmen...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Sırf kaynak istemek için engelini açtım. Kaynaginiz var mı beyefendi?

0|1
    0|0
    • Su an musait degilim.. bulursan gosteririm

• @ehlivukuf peygamberimiz hata yapmamıştır. kadında böyle bizi yazmadı uzatma soruyu kaldır işgte daaa

• Silinmiş olması gerçeği gizlemez. Ne silinmiş tweetler gördük, gün yüzüne çıkan. Shop falan anlaşılır. Kaldı ki dava açmış olabilir açmamış olabilir, bu kesinlikle bu sözü söyledigini kanitlamaz. İçinde söylediğine dair hala umut mu var?

Hilal kaplan hatasız değil, gel beraber bazı mevzularda gömelim diyorum.. Ama bu konu değil. Kapatalim bu konuyu bence, beynimi yaktin. Sen böyle olmasan benim de uslubum böyle olmaz. Seninle konuşmayı az denemedim.

Hakikaten kapatmak istiyorum nolur.. Herkes lafını geri aldım mevzuyu çaktı madem. Bildirimde kusucam

• Islam'a gore muta nikahinin olmadığını bilmemesi ne acı

0|2
    0|0
  • Saçmalamış zina olan bir şeyi nasıl islami usullere uygun yapacaklarmış acaba..

0|1
    0|0
  • Ne anlatıyon la sen dedim

0|1
    0|0
  • ne dediğini bilmiyor sanırım ya da başına islam getirince herşey mümkün olacak zannediyor.

0|1
    0|0
  • ne diyo bu ya.

0|1
    0|0
  • Bu nasıl bir köşe yazarı?

0|1
    0|0
  • Genelev ve imam. İmam yoldan çıkar.

0|1
    0|0
  • bu kadının kafasından istiyorum :D bonzai kafası

0|1
    0|0
  • Hayır...

0|1
    0|0
  • Bu kadın neyin kafasında :D

0|1
    0|0
  • Mute nikahi caiz degildir sacmaliktir zinaya kılıftir

0|1
    0|0
  • küfretmeyeceğim şu an sakinim🙊😶

0|1
    0|0
  • O zaman direk evlensinler fark ne 😀

0|1
    0|0
  • Çok sağol abla kanayan yaramız buydu minnettarız. Allah akıl fikir ihsan eylesin

0|1
    0|0
  • Gerçek mi bu :D

0|1
    0|0
  • Hayir tabii ki bu ne be yobaz resmen

1|1
    0|0
  • Bencede

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İşte Şii İran deyyusunun oluşumu bu zaten muta nikahı.. Çünkü devir i*ne sakallı şeytan ve örtülü *rospu devri oldu. Lanet olsun sizin dininize.

0|1
    0|0
    • Şiilerle iranla nr alakasi var? Bu kadin bildigin akçı zihniyet iste. Boş boskonusuyosun.

• Biri çıkar muta nikahı der, öteki bir kere tecavüze uğramaktan bişey olmaz der, bir başkası tecavüze uğrayan çocukları cezalandıracağız der. Bence hepimiz bunlara muta kıyalım sonra tecavuz edelim sonrada tecavuze ugradiklari için cezalandiralim. Hem bir kereden bisey olmaz.

0|1
    0|0
  • Muta nikahı genellikle Şii nüfuslu yerlerde tek gecelik ilişki için yapılır sözde zina olmasın diye ama Peygamber Efendimiz şöyle buyurdu.

Ey insanlar, ben muta nikahı ile kadınlardan faydalanmanız için izin vermiştim. Şüphe yok ki Allah, kıyamete kadar bunu muhakkak haram kılmıştır. Kimin yanında bunlardan bir kadın varsa hemen onu serbest bıraksın, onlara verdiği şeylerden hiçbir şeyi geri almasın.”

Şimdi bu kadın Ak partili din tüccarları olduğu için bunu demiştir , AKP İslâmı lekelemekten başka birşey yapmıyor.

0|1
    0|0
  • biliyorum bu orrrospuyu

0|1
    0|0
  • Bunun ruhuna s*kayım.

0|1
    0|0
  • Hilâl Kaplan'in bunu dediğini düşünmüyorum.
    Birisine laf atılacak ortamı sunarken, bir kaç kez düşünmekte fayda var. Vebalini taşıyamayacagimiz işler yapmamalıyiz kanaatindeyim..

0|1
    0|0
  • islami kurallara göre genelevi... Tövbest.

0|1
    0|0
  • Muta nikahıyla zina meşrulaşsın yani. Oh ne ala memleket.

0|1
    0|0
  • sdfasgfdsgsf xDDDDDDDDDDD

0|1
    0|0
  • Zina'nın haram olmasının sebeplerinden biri de nesli korumak. ben şimdi prezervatif takarsam zina etmiş sayılmayacak mıyım bu mantıkla?

0|1
    0|0
  • Genelevde calışan kadınlara bundan daha çok değer veriyorum artık

0|1
    0|0
  • bu söz bu kadının değil ya bu kadını günahım kadar sevmem yalancınin biridir de bu söz onun değil

0|1
    0|0
    • Zaten bir pembe uye gostermis de teitterdan bana ait degilmis demis kendi hrsabindan

• Cok dgru diyo bncee

0|1
    0|0
  • Bunlar aptal muta nikahı yasak islamda.

0|1
    0|0
  • muta nikahı yok diye biliyorum. saçma

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...