Insanlara bakinca ne goruyorsunuz?

Ankaradayim, sokaga cikinca insanlar bana cok bir cahil basit gorunuyor :/ peki siz ne goruyorsunuz?

Güncellemeler:
Ankara'da yaşıyorum, sokağa çıkınca insanlar bana çok basit, cahil ve dertli görünüyor. (sadece toplumun dış görünümünü eleştiriyorum, kişilerle alakalı değil.) Peki siz topluma bakınca ne görüyorsunuz?

0|0
19|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Farklılıklar görüyorum, ön yargılarımı görüp bazen utanıyorum

0|1
    0|0
  • Bir tek ben mi böyle görünüyorum diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Ankara'da sokağa çıkınca acaba bu canlı bomba olabilir mi potansiyeliyle bakıyorum..

0|1
    0|0
    • Aynen öyle, ben de geriliyorum Kızılay da özellikle, kötü bir durum 😞

• Farklı farklı roller görüyorum

0|1
    0|0
  • İçimden hep küfür ediyorum ya

0|1
    0|0
  • Sen daha benle karşılaşmamışsın evlat 8)

0|0
    0|0
  • Sevmem oraları

0|0
    0|0
    • Nereyi seversin peki :

• İzmir ve kusadasinda yasadim. Gunesle, denizle gelen bir enerji var oralarda ama ankarayla baglanti kuramiyorum aramda :/

• Sıkıcı yerler oralar normal yani

• Hic kimse hic kimseyi hakir göremez bir insan neyse binide oyledir.
    Kibir büyüklük insanin kendini yer alcak gönüllülük mutavazilik imandandir..
    Hepiniz insan olarak esitsiniz insanlari asalamayi birakin gunah..

0|0
    0|0
    • kimsenin şahsına bir şey demedim. Toplumun sorunlu oldugunu görmemek poliyanacılık olur...

• Bugun asil olan sorun kendi icinizde olan savasimiz ve sehitlerimiz cani yanan masumlarimiz hayatta yasamdan daha degerli ne var bak gidenlere neyi alip gide bildi.!
      Artik benim icin para pul mal mulk bitti hergun karnim doyuyorsa ve sehitlerime dua edebiliyorsam ne mutlu bana..

• Cahiliyet

0|0
    0|0
  • Telaş

0|0
    0|0
  • boş beyinler görüyorum, boş düşüncesiz insanlar :d

0|0
    0|0
  • Aynen herkez mal..

0|0
    0|0
  • çogunun beyni yok

0|0
    0|0
  • Söylemesem daha iyi olacak.

0|0
    0|0
    • Benim icin iyi olur soylesen ☺

• Kelimelere dökebileceğim şeyler değil... denesem bile çok kötü şeyler çıkar o yüzden gerek yok. :D

• Sahte geliyor herkes

0|0
    0|0
  • Egonmu var :)

0|0
    0|0
    • Sadece deneysel yaklasiyorum, insanlar dalgin ve sıkintilari var belki bu geriyor beni.

• Aynen oyle, yururken muhtemelen bende mal gibiyimdir

• Dışardan bakınca öyle gözüküyor 😊

• insanlar cahil değil sen o bilgeliği göremeyecek kadar cahilsin kusura bakma.

0|0
    0|0
    • Sadece deneysel yaklasiyorum, insanlar dalgin ve sıkintilari var belki bu geriyor beni

• Aynen oyle ama zihnimizdekiler yargilanmamiz icin yetersiz, sadece kafamin icindeki bir seyi yazdim buraya ve digerlerinin dusuncelerini merak ettim

• hmm iyi bakalım o halde :)

• Güvensizlik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Küçük görme kimseyi

0|1
    0|0
  • İnsanlari basit cahil gorenin aslinda kendisinin nekadar cahil ve basit olduğunu göruyorum.

Zira her insandan bilmedigin seyler ogrenebilirsin bu bakis acisiyla bakmadigin surece sende cahilsin ve senin gibi dusunenler... ;)

0|0
    0|0
    • Sokakta yürüyorsun ve insanlar görüyorsun sen dervişmisin de onlardan bir şey öğreniyorsun?

• Öyle göründüklerini söyledim, öyle olduklarını söylemedim. Ben yargılamıyorum kimseyi, sen farklı şeyler görüyor olabilirsin. İnsanların kaygıları, yaşam sıkıntıları görüntülerini de etkiliyor olabilir. Bence sorduğum soru güzel bir nokta, sen ne görüyorsun sokakta, kalabalıkta yürürken?

• Her insanin bakis acisi farklidir. Ben her insanda farkli seyler goruyorum kimin nasil bir insan oldugunu yuzunden hareketlerinden herseyinden anliyorum sen bana bakma ben insanlarin gozunden beynini okurum istedigim insanida karsidaki farkina bile varmadan hakimiyetim altina alirim parmagimda oynatirim hukmetmek Allaha mahsus sen beni anlayamassin her insanin kisiligi farkli ;)

• İnsanlara bakınca görebileceğiniz tek bir şey var, o da önyargıdan ötesi değil ne yazık ki. İnsanları tanıdıkça onları anlar ve kendinizi anlatabilirsiniz. Bir insanı tanımadan dost mu, düşman mı anlamak pek olası değil.

0|0
    0|0
    • Daha çok toplumun görüntüsüne dair yazdım, kişilere yönelik değil, harika insanlar var tabiyki 😊

• Hayvan

0|0
    0|0
  • İlber Ortaylı bile Ks de 😂😂

0|0
    0|0
  • Sjsjdn çokmu kültürlüsün

0|0
    0|0
  • Ne tur bir halin varki

0|0
    0|0
  • gözlerine güvenip insanları yargılayabilecek kadar cahilsin

0|0
    0|0
  • Ankaradayım, sokağa çıkınca senin gibi ön yargılı insanları görüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...