Evlilikten korkuyor musunuz?

Çoğu insan aşk istiyor kendi kıstasları çerçevesinde lakin evlilik bu isteğin içinde yer alıyor mu? Yani ne kadar hazırsınız bu aşk ilişkisinin sonucuna? Hayalizdeki resmiyete dökülecek gerçek bir aşk mı? Evet ks mensupları söz sizde evlilik öcü mü?

Güncellemeler:

0|1
24|13

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik, evliliği yaşamayı bilene çok güzeldir bence. Ama insanlar yaşamayı bilmiyor... Çünkü gözleri doymuyor. Aç gözlülükleri yüzünden evlilik dar geliyor. Daha güzel mücevherler daha büyük ev, daha güzel eşyalar, daha üst mevki, daha güzel araba... Yani cansız olan her şey için canından olmaca yaşanıyor. Dırdır, huzursuzluk, kavga gürültü... İşte mala mülke düşkünlerin başına gelen hazin son...

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öcü değil ama kolay birşey de değil ☺ korkmuyorum bekleyip göreceğiz 😃

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Evlilikten korkuyorum çünkü daima düğünlerde gelinin güzelliği, boyu posu, hareketleri, her şeyi gelinin tarafı ve damat tarafı olmak üzere herkes arkasında tartışılır. Bu çoğu kez kırıcı oluyor. Bir de herkesin evlendiğinden sonra olacağınız birlikteliği bilmesi utandırıcı bir durum. Çünkü tüm söz, nişan, düğün boyu ön plandasınız.

0|1
    0|0
  • hayal ettiğim erkeği günümüz şartlarında bulabilirsem evlilik kadar güzel bir şey yok. evlenmeyi gerçekten istiyorum ama günümüzdeki gençlik beni korkutmuyor da değil.. Ama her şeye rağmen rabbimin karşıma iyi birini çıkaracağından eminim.. öyle olması duasıyla :)

0|1
    0|0
  • Erken daha erken. :D

0|1
    0|0
  • Evlılıkten korkmuyoruym çnku evlenmeyeceğim

0|1
    0|0
  • Evet cok korkuyorum. en korktugum sey ise, gecmiste bir kalp yangini yasayip, unuttum onu diyip, aslinda unutmamasi. bu bana agir gelir

0|1
    0|0
  • Evet ondan dolayı istemm

0|1
    0|0
  • korkuyorum

0|1
    0|0
  • Evlilikten korkuyorum ama evlenmek de lazım 😃. Yani çıkmak için çıkmıyoruz eğer ciddiyse bir ilişki başlatıyoruz 😊

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum 😎

0|1
    0|0
  • korkuyorum. çunku değişmesınden korkuyorum. kımseye guvenemıyorum.

0|1
    0|0
  • Korkuyorum..

0|1
    0|0
  • Eskiden öyle olduguna inanır ve düşünürdüm. Ama artik değil. Nisanliyim zaten😊bence gerçek aşksa olması gereken bu. Tek korkum ailemden ayrılmak ve farklı bir ailenin içinde bulunmak. Onun dişinda güzel.

0|1
    0|0
  • öcü değildir herhalde :)

0|1
    0|0
    • Detay sevmiyorsunuz lakin son kelimeye kadar okumuşsunuz tşkedrrim

• rica ederim hiç okumuyor değilim bazen okuyorum

• Detaylar çok önemlidir. Gözle görünen herkesin bildiği şeylerden hariç bişiler görmek onu çıkartmak meydana gereken değeri verdiğini gösterir tabi bu söylediğim bu konu ile ilişkili değil normal yaşamda sanal olmayan takma isimlerin olmadığı yaşamda.

• Yanii

0|1
    0|0
  • sevdiğim insanı bulduktan sonra korkmam

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum :D

0|1
    0|0
  • o benden korksun :)

0|1
    0|0
  • Hayır korkmuyorum

0|1
    0|0
  • evlilik öcüü değildir :)))

0|1
    0|0
  • hayir aksine

0|1
    0|0
  • Değil tabii ki sevgilim 23 yaşında ben de 22 ve biz okurken evlendik birbirimizi çok seviyoruz sabah okula beraber gidiyoruz bazen onun dersi olmuyor yea ben de gitmiycem falan diyorum çok eğlenceli bir tane de kedimiz var

0|1
    0|0
  • Evlenmek icin evlwnmeyi dusunmuorm fakat gunumzdeki kadinlarin ve erkeklern yegane amaci evlenmek icin evli olmak. oyle cok sevdgyle evlenmek istemiolar. ama ben cok sevdigim olsun istiorm gerekirse canimi verebilcegim bri benim kocam olsun istiorm.

0|1
    0|0
  • acısa da öldürmez, cehenneme döndürmez, hayatını söndürmez :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...