Böyle bir arkadaşa ihtiyacım var =/?

Sizce bu sitede arkadaş arayan benim gibi biri var mı. biraz yalnız hissediyorum bu aralar dostlar biriktirdim diye paylaşımlarda bulunmak istyorum ben de :D
derin sohbeti hoş Allaha inanan naif bir kız arkadaşa ihtiyacım var dertleşmek görüşmek sohbet etmek için. ben burada tanıştığım kişiyle evleniyorum acaba dostumu da buradan bulabilir miyim? :)

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Valla denk getirirsen olur birileri

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 8

• burdan tanıştığınız biriyle mi evleniyorsunuz? ne kadardır tanışıyorsunuz nasıl güvenebildiniz? çok sasırdım da :) mesaj atabilirsiniz isterseniz bende dost edinmeyi severim :)

0|0
    0|0
    • bir sure yazistik uzun bir sure o arada tanidik birbirimizi burada da meshurdu eskiden. Sonra bulustuk sonra da hep birlikte vakit gecirdik nisanlanik

• bana mesaj atar mısınız?

• Hayırlı olsun mutluluklar dilerim umarım pisman olmazsınız bu iliskide. Ben olurum istersen derdini sıkıntını rahatlıkla anlata bilirsin

0|0
    0|0
  • Buradan tanışıp sevgili oluyorsunuz evleniyorsunuz.
    Benim daha adam akıllı konuştuğum biri bile yok hep cinsellik için mesaj atıyorlar.
    Nasıl beceriyosunuz banada öğretin nolaar😄

0|0
    0|0
    • böyle yazıp bulmadım tabi :D bişey sormuştum öyle ekleşmiştik yardımcı olması için. d

• Sanal alemde her şeyi halletmişsin sen birazda reele dön istersen... ben olmamda belki seni dinleyecekler vardır

0|0
    0|0
  • Tövbe ya

0|0
    0|0
  • Burada tanıştığın biriyle mi evleniyon? (o. O)
    Aaa ilginç =DD

0|0
    0|0
    • evet 4 sene oldu

• allah akıl fikir versin diyelim xd

• @Korelimmmm bence size. versin bu sanal korkusu nedir sanki karsindaki insan degil dort sene buradan devam etmedik heralde ayni sehirde yasiyoruz

• Gerçekten mi evleniyormusun

0|0
    0|0
  • Bu dediklerine uyuyorum ama burdan dost yapmam kendime.

0|0
    0|0
Yükleniyor...