Kızlar acil yardım çok kararsızım?

kızlar benim bir 12 senelik kız arkadaşım var aşırı yakındık yediğimiz içtiğimiz gerçekten ayrı gitmezdi herşey çok güzeldi geçen yaz ortada birşey yoklen beni engelledi telefonlarımı açmadı biranda bende 2-3 gün aradım daha sonra aramadım beni engellediğini gördüm çok ağrıma gitti aslan burcuyum ve gurur yaptım 8 aydır hiçbirşekilde konuşmadık numarasını değiştirmiş bana yeni numarasından mesaj attı konuşalım mı rüyalarıma giriyosun diye bende konuşalım beni neden bir anda nedensiz yere engelleyip gittin merak ediyorum dedim beni arayacak ve konuşacağız sizce ona nedeni ne olursa olsun ikinci şansı vermelimiyim ona güvenmelimiyim?

Güncellemeler:
Konuştum aramak istedim konuşmak istedim yapamadım dedi benim onun hakkında söylediğim şeyler ağrına gitmiş o engelledikten sonra ben sinirlenip bişeyler demiştim onları duymuş gurur yapmış bende zaman herşeyin ilacı bişey diyemem dedim

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın senden hoşlanıyor. Senden bir hareket göremediği için seni etkilemek adına bu şekilde davranmış. Kim bilir sen onun rüyalarına nasıl giriyorsundur bir düşünsene...

İlk dolunayda dudaklarına yapışıp seni öpecek ve sonra dolunaya karşı uluyacak!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her insanın sıkıntılı dönemi olabilir. Kızlar genelde bu konuları abartırlar o senin sevgilin değil arkadaşın. Benim bir arkadaşım ortadan kaybolup bei sene sonra da gelse naptın der oturur konuşur eski halime dönerim sorgulamam bile gitmiş gelmiş işte detayda boğulmaya gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şansı ver bence

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlik kokusu alıyorum burada.

0|0
    0|0
    • Bence sende bir gerilik var onca insan içinde bir sen aldın bu kokuyu nedense

• Yav he he

Kızlar Ne Diyor 3

• Sebebini ogren once.. Dediine gore karar verirsin.. Sonucta kiz arkadas yani erkek olsa konusma derdim

0|0
    0|0
  • Nedenine bağlı nedenini öğren tekrar sor ona göre cevap veririz.

0|0
    0|0
  • Hayırr

0|0
    0|0
Yükleniyor...