Dünya'da ve ülkemizde açlık sınırının altında olan milyonlarca insan varken marka takıntısı olmak ne derece vicdanlıca?

Afrika'da insanlar içecek su bulamaz iken açlıktan ölürken bizim insanlarımız gençlerimiz marka takıntısı içinde açgözlü yeni telefon çıksa da alsam havası içinde sizce bu ne kadar vicdanlı bir hareket fikriniz nedir bu konuda?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya'da ve ülkemizde açlık sınırının altında olan milyonlarca insan varken, imam hatiplerin hala açık olması ne derece vicdanlıca?

#imamhatiplerkapatılsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Marka takıntım yok çok şükür inşaallah bundan sonra da olmaz
    Bu tür takıntıları olanları anlayamıyorum altı üstü bir gömlek pantolon diyelim giyeceksin bir süre sonra atacaksın bir kenara ya da çöpe vs.
    Gereksiz buluyorum israf olarak görüyorum ben ki bir yemek kaşığı yağı dahi ziyan etmemeye çalışan biriyim inşaallah Rabbim hep doğru yolda doğru olmayı nasip eder tüm müslümanlara gerçek hidayeti verir verir de içimiz rahat eder birazcık umudumuz olur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Zaten sistem bu

0|0
    0|0
  • Valla arkadaş kendim çalışıp paramı kazanıyorsam dilediğim gibi harcarım bu kimseyi ilgilendirmez, he ama duyarsız insan vardır o ayrı yardımını zekatını da yapacak tabii.

0|0
    0|0
  • Baskalarina bakmak neden benim yukumlulugum oluyor? Istersem kazandigi parayi yakabilirim bile. Istedigimi de alabilirim kendime.

0|0
    0|0
  • Dinden uzak toplumlarda gorunen olaylar bunlar

0|0
    0|0
  • İphone alamayan kız ( temsili)

0|0
    0|0
  • Faşistlik iste

0|0
    0|0
  • Emperyalist Amerika diye bağırıp ayağına converse giyen dev-lislilere benziyorsun. Bu kadar dusunceliysen git Unicef te falan gönüllü ol. Ayrıca kendi futbolcuları bile parayı bulunca oraları unutuyorsa çokta yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Bunları düşününce çok vicdansızız gerçekten

0|0
    0|0
  • Soruda 1 kız yorumu olması cevap sanırım :D

0|0
    0|0
  • Bu asirlardir boyle ne yapa bilirizki

0|0
    0|0
  • Grzekalılık. Tek kelime ile grzklılık.

0|0
    0|0
  • Dogru soyluyorsun

0|0
    0|0
  • sana ruhsuz bayan diyorlar ama sende yufka bir ruh var. çok iyisin sen...

0|0
    0|0
  • Dinimiz sözde islam kisa ve net..

0|0
    0|0
  • Vicdansızca

0|0
    0|0
  • herkes kendı hayatını yasıyor.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir şey var , zengin birinin iyi giyinmesi , marka tercih etmesi anlaşılabilir birşey. Lakin orta sınıf birinin , bir memur çocugunun marka takıntısı olması bana kalırsa doğru bir şey değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Haklisin aklım almıyor cidden bazı insanların yaptiklarini

0|0
    0|0
  • İnsanoğlunun gözünü bir tek Toprak doyurur diye boşa dememişler.

1|0
    0|0
  • Dünya eşit olsun ozaman yapabilirsen bende varsa sendede olsun iyimi

0|0
    0|0
  • Parası vardir alir istediğini gerekli yardimlari yapiodur belki kimse bilemez

0|0
    0|0
  • Aynı fikirdeyim ve gerçekten insanlık ölüyor!..

1|0
    0|0
  • Vicdansiz bunlar

0|0
    0|0
  • Çoluğun çocuğun rizkini yiyolar. Gerçi devlet de suçlu

0|0
    0|0
Yükleniyor...