İnsanların size bakması ve sizin hakkınızdaki düşünceleri sizi etkiler mi?

insanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini çok önemsiyormusunuz? mesela ben dörtlük dörtlük değilim ama.. herşeyi güzel yapma ve konuşma hevesim. ama şöyle mesela ben çok sıkıntı çektim daha insan görmek istemiyorum yalnız birşey olunca cenaze düğün gidiyorum ya da çok görmediğim insanlara karşı konuşuyorum. ama onların düşüncelerini önemsediğimden bazen tutarsız oluyorum. mesela bugün bir akrabam öldü eşini görmeye gittim elini öptüm kadının. ama içeri girmedim kapıdan bayanlar olduğu için. annemde ordaydı. yalnız çok görmediğim insanlar.. konuşurken kurduğum cümleleri çok önemsediğimden aynı lafı iki kere yaptım kadının karşısında ayrıca büyük kızıda annemde orda.. hepsi kapıda beni dinliyolar. böyle bir sanki topluluğa karşı gibi olunca insanların ne düşündüklerini çok önemsediğimden.. utanır gibi aynı lafı iki kere kullanıyorum. bende çocukken anne baskısı ve öğretmen dayağı çok oldu ve kısıtlaması. acaba onların yansıması olabilir mi?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazı insanlar hep konuşur başka bir şey yapamazlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç aldırmam bile ne bakışlar ne de konuşmalar ilgilendirmez.. Ancak aleni hakkımda konuşma duyarsam fena çarparım kadında olsa dinlemem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet çok önemserim

0|0
    0|0
  • Etkilemez çünkü umrumda değil

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0