Halı saha soyunma odası?

Halı saha soyunma odasında dönen makaraları çok merak ediyorum. Bizim kız whatsap grubundaki kadar olabilir mi? Sorum size beylerrr :)

Güncellemeler:

Halı saha soyunma odasında dönen makaraları çok merak ediyorum. Bizim kız whatsap grubundaki kadar olabilir mi? Sorum size beylerrr :)

1|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Maç analizi yapilir, nasil faul yaptim lavuğa falan diye konusulur :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Dönen en seviyesiz muhabbet "ayağını zikeyim" şeklindedir. Çok fazla şey bekleme.

1|1
    0|0
  • Yalnız tebrik ederim o ambiyansı yaşamadan hissetmen çok başarılı :) Maç sonunda birde kazandıysan muhabbetin dibine vuruyorsun.

1|0
    0|0
  • Halı saha soyunma odasında ne muhabbeti dönecek Allah aşkına? :D Maçtan önce herkes ooo nasıl show yapacam düşüncesinde olur, maçtan sonra da yenilenler birbirine söver, yenenler de yenilenlere laf atar veya kendi aralarında maçın makarasını yaparlar :D

0|1
    0|0
    • Yani eğlenceli olmalı :)

• Abim arada geçiriyor muhabbetleri dinlerken bile gülüyorum o yüzden ilgimi çekti :D

• Ooo neler donuyor

0|0
    0|0
  • herkes duş alıp kaçma derdinde..
    muhabbet dönmez bile..

0|0
    0|0
  • Genelde mactir gundem

0|0
    0|0
    • Ciddi misin ya inanamıyorum şu an çok ilginç :D

• Muhabbeti yatak odasına ya da bir fantaziye vurduğumu düşünmüyorum. Birden muhabbeti buralara getirdiğine göre kimin fesat olduğu çok net ;)

• bende sizin gurubu merak ettim

0|0
    0|0
  • Emin ol sizin gruptakiler kadar seviyesiz değil :D :D bir kere kızların grubuna muhabbete girdim 10 dakika sonra çıktım. O nedir öyle ya.

0|0
    0|0
    • Seviyesiz bir whatsap grubuz yok :D genelde dedikodu bile dönmüyor. Bizim için whatsap grubu capsler atılan ve sadece ayrı ayrı birbirimize yazmaya uğraşmayalım diye herkesin ordan haberlestiği plan program yaptığı bir yer :)

• Ben bir kere girdim daha girmem :D :D

• Ahahah :D :D

• Yok kanka anca birbirimize küfür edip duruyoruz

0|0
    0|0
  • Genelde
    "Topuğuna... , o topa vurduğun ayak tabanını.." gibi cümleler kullanilir

0|0
    0|0
  • O topa şöyle vuraydım kesin goldü

0|0
    0|0
  • Muhabbet Malta'n önce şöyle oyna böyle oyna Maçtan sonra Ne gol attın abi ne geçtin ne hareket yaptım ama falan bir şey döndüğü yok

0|0
    0|0
  • Halı saha soyunma odasında çok bişey konuşulmaz.. Nasıl goldü ama.. Sen neden ğs vermedin.. Ali bizden olmasın artık.. Gibi.. De sisin grupta neler konuşuyo ki 😁

0|0
    0|0
  • Maç sonu kazanırsak Bu gün maçta Mehmet'in ayağını kırdım bir kaç güne kalmaz merveyede koycam göt gibi kalsın kardeşim gibi :D

0|0
    0|0
  • kulağına iğrenç , kaba, seviyesiz gelen kelimeler , orada bir kelime cilası gibi akar gider :) .

0|0
    0|0
  • fazlası bile olabilir garantisi yok :)

0|0
    0|0
  • Genelde herkes kendi attığı golü anlatır :D

0|0
    0|0
  • maç konusuyılar

0|0
    0|0
  • Oo cok iyi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Cok mrkliysan git bak :-D

0|0
    0|0
  • Çok merak ediyorsan bir uğrayıver

0|0
    0|0
  • ali zeynebi ziktinmi ohoo 2 haftadır veriyor kaşar bana ne çakıyorum be falan konuşuyorlar adsasd

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• sizin grupta nelwr dönüyo😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...