Kapat

Estetik mi yaptirsam komple?

Kendimden guzel kizlara gosterilen ayricaliklari gordukce sinir oluyorum. Ben ortalama biriyim. Yuzum isiga gore guzel ya da cirkin. Ben de basarimla one cikarim diyorum ama basariyi umursayan insan evladi var mi ki? En basidinden hoslandigim kisi oldugunda guzel kizlarin resimlerine yorum atinca begenince sinir oluyorum. İlgi cekmek istiyorum ben de. Sakin dekolte falan giy demeyin.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• son 5 yilda estetiğe rağbet inanilmaz derecede artti 14 yşindaki kiz bile yaptiriyor. tercih meselesi bana kalirsa yaptırın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak canım zamanında bir kızı kafaya takıp bende kıskançlıktan böyle düşünmüştüm ama sonra zamanla güzelleştiğimi farkettim. Boyum kısa ama olsun dedim ve şu an öyle makyaj moda ki hey yavrum hey maymundan insan yapar. 3D makyajlara bir bak istersen çok dert ediyorsan bu işini görür ama burnun büyükse atıyorum onu yaptır be yavrum. Ama koreiler gibi göz yanak dudak dalma öyle. Dudağına hafif bir dolgu yaptırabilirsin (doğal görünmeli)

0|0
    0|0
    • Yuz hatlarim erkeksi dudagim kucuk :(

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaptır

0|0
    0|0
  • Fiziğinle öne çık.

0|0
    0|0
  • aynısını bende yapıcam

0|0
    0|0
  • Kafana gore

0|0
    0|0
  • Güzelin bahtı kara derler, için güzelse en güzel sen olursun

0|0
    0|0
  • Canim ortalama biriysen ortalama biriyle tanisirsin gecinip gidersiniz 😀

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Komple değil beğenmediğin bir yerin varsa oraya yaptir. Makyaji ağir yap zaten guzel olmaman elxe değil 😊

0|0
    0|0
    • Agir yaptim los isikta berbat

• Bir çirkin betty sendromu gordum sanki.. :) tatlım özgüven en önemlisi.. Takıntı ve hırs senin çekici olan yanlarını da yok eder.. Önce kendine güven, çünkü kendine güvenen kadınlar her zaman daha çekicidir..

0|0
    0|0
  • Estetik olmaz balon gibi olursun sende cirkin birini bul anlaşın gitsin

0|0
    0|0
    • Param yok zaten dogal estetige param yetmez

• Böyle şeyler yapmayın çocum

0|0
    0|0
  • Doğal ol yeter.

0|0
    0|0