Çorum'da öz babası, amcası, abisi tarafından tecavüze uğrayan 13 yaşındaki kız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çorum ' da öz babası,  amcası, abisi tarafından tecavüze uğrayan 13 yaşındaki kız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu olay haberlere de çıktı bir kaç gün önce. Ne yazık ki dogru, ve kızın annesi oğlundan yani kıza tecavüz eden abisinden şikayetçi olmamış 😕

10|2
154|164

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dava zamanında da olmuş ama nedense gizlilik kararı aldırılmış. tutuksuz yargılamalar olmuş. Klasik, tecavüz veya benzer bir suç olduğu zaman yandaşlar tarafından hemen saklanıyor ülkede (genel bir yorum).
    Ve ifadeler çok ayrı bir şok edici. İfadelerde ilgimi çeken burada aptalca troll olarak sorduğunuz sorulara benziyor. Ne akıl ne ruh ne vicdan bunu idrak edebilir.
    http://i.hizliresim.com/7g103N.jpg

İki yüzlü, cinsel yönden bastırılmış dinsel yönden "saptırılmış" bütün toplumlar böyledir. Türkiye Cumhuriyeti, bir Taciz Cumhuriyetine dönüşmüş ve üstüne örte örte bu olaydan daha yeni haber alınıyor. Sadece bu değil, sivasta bir yetiştirme yurdunda da taciz olayı yaşanmış ve müfettiş gönderilmemiş.
    Ülke olarak uçurumdan aşağı büyük hızla ilerliyoruz, umarım Gay barlarda sırf oturma ve yaşama izni için partner arayacak duruma gelmeyiz (homofobik bir toplumuz ya). Ülkede siyasal islam hakim, siyasal islamda bir deli gömleğidir (bknz Afganistan, Pakistan, İran). Bu vakalarda siyasal islamın sonuçlarından biridir.

5|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyede artık ne olduğunu anlamak zor. Haberi duyduğumda kız için ağladım. Çok etkilendim ve yine çok üzüldüm. Bu ülkenin artık suyunun çıktığına inanıyorum. Hala da aile ve sosyal politikalar bakanı çıkıp "bir kereden bişi olmaz" diyebiliyor. Kaç kere mağruz kaldınız acaba? Limit nedir? İki olursa şikayet hakkımız var mı? Kimden tecavüze uğrarsak iyi hal indiriminden 2 sene yatıp çıkmaz? Baba? Abi? Amca? Hmm amca daha indirimli olur galiba.. YETER ARTIK! Bu kaçıncı? Öğretmenlerinden tecavüze uğrayan çocuklar, babalardan, abiler, amcalar, dedeler, komşuyu kuzeni sayamıyorum artık. Bu kaç milyonuncu çocuk? Bütün çocuklarımıza tecavüz edince mi rahatayacak bu pez. venkler? Yeter!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 163

• Eski Hakanlarımızın zamanında olduğu gibi bu ceza olmalı https://www.youtube.com/watch?v=8cEmovrAYZ4

15|6
    0|0
  • Bir kereden bir şey olmaz.
    Kız da istemiştir.
    Kız kesin mini etek giymiştir.
    Diyanet İşleri, baba kızına şehvet duyabilir demişti.
    ...

Bir ton bahane uydurabiliriz. Belki de başımızdakiler adam değildir.

49|8
    0|0
    • @gorgse böyleleri oldukça biz siyasetten kurtulamayız hanımefendi...

• Baska bir davadan cikan sonucla veya diyanetin yaptigi aciklamalarla boyle bir ahlaksizligi bagdastirmak sadece sacmalik olur. Tepkileri birbirine karistirmayalim lutfen

• @gorgse siyasiler bunların arastirilmasi ve cozulmesi icin kurulan komisyona hayir diyorsa bir kereden bir sey olmaz diyorsa baglanir siyasilere

• Ne vicdan kalmis ne ar ne namus

15|1
    0|0
  • 2 Nisan şakası oluyor muydu

15|2
    0|0
  • Burası bizim ülkemiz ise bakan o çocuk hakkında soruşturma açar. Başka bir ülkede olsa o üç namussuz idam edilir.

18|1
    0|0
  • Yahu nasıl bir vicdan buna izin verir?
    Bu kadar mı azdın, abazasın be o*ospu çocukları.

19|6
    0|0
    • Kendi çocuğun vay ya kendi kanından olan bir çoçuğa sapıklık Nasıl bir mide yok ya bunları vurmak lazım bunlar insan neslinden olamaz

• anadolu insanı bile zıvanadan çıktı!

15|1
    0|0
    • Anadolu insanı zıvanadan çıkalı çok olmuştu, artık çıkılacak bir zıvana kalmadı. Çok kötü yerlere gidiyor bu toplum.

Bu kafada, bu cehalet ve sapkınlıktaki bir toplumun geleceği asla iyi olamaz.

• Bunları Hadım edip Afedersiniz ama söylemek istiyorum poposuna jop sokacaksin... NET.

18|1
    0|0
  • Küfür ediyorum şu an

10|2
    0|0
  • İşte biz böyle bir ülkeyiz. Karısını doğrayanlar, cemaat evlerinde 8 yaşında çocuklara tecavüz eden hocalar, yolda gördüğü genç kıza zorla tecavüz eden 2 çocuk babası adamlar vs vs.

6|1
    0|0
  • Kani bozuk, ruh hastasi, haysiyet yoksunu, pislik insanlarla doldu ulke. Kaziga oturturularak cezalandirilmalilar.

6|0
    0|0
  • İğrençlik ötesi insan kardesine nasl böyle bir dusnce doğurabilir dokunmayı geçtim srilmak bile ters geliyr

4|0
    0|0
  • 3|0
    0|0
  • Kız hakkında düşünülecek bir şey yok.. Elime geçseler o kanı bozuklara yapabileceklerim çok düşündürücü olur du..

2|1
    0|0
  • Buradaki sapiklarin akrabalari bence

5|0
    0|0
  • Bir baba bir abi nasil boyle birşey yapabiliyor. Sözler anlamsiz kifayetsi kalir, hangi kafayla hangi ruh sagligiyla yaptilar, deli bike öyle birşey yapmazken , nasil olurda boyle bir şeyi bunlar yapti vijdanlari hicmi sizlamadi. Kiz babasina guvenemicekse kime guvenecek. Evlat mevlat o nasil anneki oğlundan şikayetçi olmamis. Ben annesi olsam o erkek wvlatla omur billah konusmazdim evlatliktan redderdim ne pisliktir bu. Kiyamet alametleri bunlar

1|0
    0|0
  • Bir musluman ulkede "Allahin emir, kural ve yasaklarindan" uzaklasirsan boyle seylerin olmasi normal...

2|1
    0|0
  • Zina yapanlar yorum yapmasin efendim. Benimki de günah ama onlarin ki daha cok günah gibi saçma bir yorum ortaya cikiyor cunku. Bu yapilan or*spu cocuklugudur ama sizde az degilsiniz (Zina yapanlar)

4|0
    0|0
    • Ictenlikle ironi olmasini diledim.
      Abinin babanin amcanin kiz cocuguna tecavuz etmesiyle, iki insanin ozgur iradesiyle karar verip, sevismesini bir tutan zihniyet olamaz herhalde.

• @morbeyazpembe bence de katılıyorum umarım beyefendinin yazdıkları şaka falandır.

• Ne olur en azından şöyle bir olayı siyasete vurmayın. Bunu işi yapanlarda ruh var mı acaba?
    Bir nebze olsun kalp , vicdan, edep , namus , insanlık , haya, inanç var mı acaba?
    Burayı gectim diger tarafta ne yapacaklar acaba?
    Ölene kadar nasıl nefes alabilecekler acaba?

2|0
    0|0
  • tek diyeceğim; eğer ileride parti kurar seçime girersem bana oy atın. ülkede bir 20 milyon insan temizleyip, istifa edecem. amacım it kopuğu asıp gitmek

3|0
    0|0
  • tecavüz olayına nasıl görüş bildirirlir. dünyanın en adi ve alçakca işi. hele birde çocuk olunca diyecek en kötü sözü arıyorsun ama buna uygun kötü bir söz henüz yok

1|1
    0|0
  • vayy o. çocukları

1|1
    0|0
  • bu gibi insanlar direk Çükünden asılmalı bağıra bağıra can vermeli

4|0
    0|0
  • yavşaklar biri kürtçe konuşsa adama saldırırlar şehir ayağa kalkar ama bu mevzularda kimse protesto falan yapmıyor zihniyeti aynı faşist oçların

3|1
    0|0
  • bu Allahsızları şeyinden tavana asacan koparıp yedircen abi bu ipnelere de tecavüz edecen bu nasıl bişeydir yaaa bu nasıl insanlıktır ne söylesek boş ya evlatları

1|0
    0|0
  • İğrenç bu nasıl birşey ya Rabbim helak edecek onları inşAllah

3|0
    0|0
  • Türk toplumunun gerçeği güçlünün zayifi zkmesi uzerine kuruludur. Hayatın her alanında bunu görmek mumkun. İnsanlığın güce degisildigi bu topraklarda olanlara artık sasirmiyorum.

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Kötü

1|0
    0|0
  • Çorumda yaşıyorum doğma büyüme yerlisiyim burda bunu yapacak insan yok daha. Büyükdüvenci denilen köy hala eski kafada yaşayan bir yer ve cidden şunu okuduğumda erkekliğimden utandım. ALLAH BELALARINI VERSİN..

3|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    133

Kızlar Ne Diyor 153

• Kız çocukları kime güvensin artık? babası, abisi, amcasıda bunu yapıyorsa ALLAH belalarını versin... amin.

15|6
    0|0
  • Yeter! Yeter! Bıktım, bu kadar ahlak bekçiliği yapıp bu kadar ahlaksızın yaşadığı başka bir yer daha var mı? Bir de batının ahlaksızlığı dersiniz, alın işte!!

9|1
    0|0
  • Bu ucunun organini kesiceksin baglicaksin bunlari ucunu birden bir ona sokucaksin bir digerine sira sira sonra derilerini yuzuceksin tuz basicaksin islence ceke ceke olduruceksin gebersin pislik serefsizler millet kizi yegenini kardesini gozunden sakiniyor kiyamayip dokunamiyor bunlar tecavuz ediyor onursuz serefsizler ama sorsan namus derler erkegim derler gurur derler erkekliklerine sictiklarim adi serefsizlerrrrrrrrrrrrrrrr

5|2
    0|0
  • Yoo hayır..
    Bunun doğru olmadığını söyle lütfen
    Bu kadar mı iğrençleşti insanlar?
    Bir baba kendi yavrusuna nasıl kıyabilir?
    Tertemiz, küçücük meleğine bunu nasıl yapar?
    Dondum kaldım şu an, mideme ağrılar girdi
    Tüylerim diken diken oldu, ürperdim..
    Allah böyle babalarının belasınıı versinnn,
    Düşündükçe böyle b0ktan bir dünyada çocuk doğurmamak en iyisi diyorum..

Canım benim, nasıl yanmıştır canı..
    Nasıl korkmuştur kim bilir =/

9|2
    0|0
  • Yaşından tam emin değilim ama sanırım 9 yaşındaki kızını inşaata götüren babayı kızıyla yarı çıplak yakalamıştı polisler, baba ise kızının tuvaletini yaptırdığını söylemişti, bu haberi duyduktan sonra buna hiç şaşırmadım doğrusu.
    Kesinlikle hiç birinin yaşamaması lazım. Annesini de Allah ıslah etsin. Hepsi birbirinden ahlaksız...

5|1
    0|0
  • Ya varya deliriyorum böyle anneleri görünce. Kızı tecavüze uğruyor kimseye söyleme deniyor ee o kızın psikolojisi ne olacak? Gerizekalılar işte ne diyebilirsin

6|3
    0|0
  • Kendi kanından canından olan kızına nasıl hallenebiliyor anlamıyorum o daha bir çocuk ve babasından hamile kalması sanırım dünyada yaşayabileceği en kötü şey. Bu kız bunları yaşamayı hak etmemişti. Böyle şerefsiz bir babası abisi olmasıda kızın suçu değildi. Kızın tek suçu kız olmaktı. Cidden çok üzücü bir şey. kızın babası sadece kızı değil o kızın hayallerini, umutlarını, hayatını da s*kti. Allah böyle şerefsizlerin belasını versin!

6|1
    0|0
  • yine bir hainlikle daha karşı karşııyayız bunları yapan pislikleri allah bin bir türlü müzmühal etsin insallah

3|1
    0|0
  • Allah belasnı versin pis şerefsizler yok daha neler yaa. Nefsine hakim olamayan iğrenç yaratıklar ölseniz artık.

2|0
    0|0
  • tam iğrençlik ya. nedir erkeklerin cük merakı. oğlu diye olmamış ama olmalı bu kadar sapkın birini evlatlıktan reddetmeli

2|0
    0|0
  • Haberi duyduğumda içim ürperdi resmen.. Böyle şeylerin yaşanablme ihtimali o kadar iğrenç ki Allah hepsinin belasını versin...

1|1
    0|0
  • Ne söylesem az. Öfkemi ifade edebileceğim kelime yok. Nasıl yaratıklar bunlar. İnsan değiller. İnsan görünümlü şeytanlar. Allah kahretsin hepsini. Bunları yaşatmayacaksın. Hemen öldürmeyeceksin ama öldürene kadar işkence edeceksin.

1|0
    0|0
  • Idam gelsin!!! Hayvanlar bile yapmaz bunu pislikler

4|1
    0|0
  • İnanmıyorum bu gerçek olamaz yaaa

1|1
    0|0
    • Emin ol çok daha fazlası var...

• 22 yaşındaki kız kardeşine tecavüz eden hayvanı hapisten kurtarmak için kızlarına baskı yapıp şikayetini geri aldıktan sonra intihar eden masum günahsız yavrucağın şerefsiz "anne baba" demeye dilimin varmadığı yaratıklar gibi çok var şu ülkede

• Yemin ederim kanım dondu yani insanlıktan utandım şu an

• Arkadaslar biz kendimizi parcalasakta bu olaylar yine yaşanacak. Çünkü cezalar agirlastirilmiyo. Ceza ne abi hadim edin ya da kızgın demirle yakın. Ibreti alem olsun yapmasın namussuzlar ya Allah belalarini versin. 13 yaşında çocuğa bile töbe yarabbi

2|0
    0|0
  • Yurdum haberleri

2|0
    0|0
  • Dun duydum, kanım dondu. Insan ne için yaşardı bu dünyada gururu, onuru, haysiyeti, şerefi için. Namusu için... insan olarak varlığını surdurebilmek için. Yok, olmuyor, artık yasayamiyoruz, yasamiyoruz. Her gün kan donduran haberler, her gün şokun bir değişik versiyonu. Her gün "yok artik, bu kadarina da pes doğrusu! " demeler.. bitmiyor, geçmiyor, artıyor aksine! Insanlığın var olduğuna olan umutlarim çöp oluyor gittikçe. . Ben, böyle bir dünyada varlığımı sürdürmek istemiyorum. Canına da kiyamiyor ki insan. Kıyamet kopsun artık bence. Tüm bu igrencliklerin arasinda nefes almaya çalışmak bile güç!

1|1
    0|0
  • Ankarada bir arkadaşimin annesi çocuk yetiştirme yurdunda çalişiyor. Yurtta bu kız gibi bir sürü kiz var maalesef. 18 yaşlarina geldiklerinde yurtlardan ayrildiktan sonra ya eskortluk ya da genelevlere pazarla satiliyorlarmis. Ve devlet bunlara karşi hicbir şekilde önlem almiyor. Aile yapisi bozuk bir ailede yatişen çocuklar kurban oluyor genelde.

2|0
    0|0
    • bende yetiştirme yurdunda büyüdüm. bu zamana kadar bahsettiğiniz şeyleri hiç duymadım.
      Devlet bizim gibi kimsesiz, maddi imkanı olmayan gençlere "korunmaya muhtaç çocuklar" kanunu altında memurluk imkanı sağlıyor, kimse zorda kalmasın hayattan çelme yedikten sonra birde iş hayatında zorluklar yaşamasın diye uğraşıyorlar.
      Emin ol yetiştirme yurdunda büyüyen insanlardaki terbiye aile ortamında büyüyen insanlardan daha iyi olabiliyor.
      Bu kadar önyargılı olmayın, biraz araştırın ondan sonra fikirlerinizi yazın.

• neredeymiş acaba o yurt çok merak ettim.
      devlet yetiştirme yurdunda kalan çocuklara çok sahip çıkıyor. kimseye muthaç olmasın diye üniversite okuyup kpss'yi kazandığı halde atanamayanlardan daha kolay bir şekilde yüksek maaşla memur yapıyor, eğitim durumu ailevi durumu gözetmeksizin.
      Nasıl olurda öyle kötü yollara düşmelerine göz yumabilir.
      18 yaşını doldurup yurttan çıksalar bile tüm aile kayıtları adres kayıtları sistemde kayıtlı numara adres vs tüm değişiklikleri kolayca nüfus müdürlüğü yardımıyla öğrenebiliyorlar.

• hangi yurt olduğunu v. s bilmiyorum bilgilerdir adreslerdir falandir herşeyi sakladıklarını bende biliyorum. sizlerden farklı olarak bu olayları yaşadıkları için belirli yutlarda kalıyorlar zaten. terbiyelerine birşey dediğim yok. onlarda bu yolu isteyerek seçmiyor. daha bir sürü ayrıntı var hepsini uzun uzun yazamam. siz bu tür olaylara rastlamamış olabilirsiniz ama bu tür olaylar yaşanıyor ve bir çoğu çocuğu etkilemesin diye bilgiler gizleniyor.

• Şerefsizler ya o senin canın kanın nasıl yaparsın oros*u çocuğu hepiniz hapislerde çürüyün 13 yaşında ya çocuk o çocuk böyle şerefsizlere idam getirilmeli ya da hadım ki böyle köpek gibi ( pardon köpeklere hakaret ediyorum) dolaşsınlar ortada köpek bunlardan daha iyi ya şerefsizler

1|1
    0|0
  • Kendi abimden birgun olsun ayirt etmedigim öz kuzenim tarafindan taciz edildigimi yillarca yediremeyen bir insanim, o olaydan sonra ben bile babam abim dahil kimseye guvenemedim. Ve bu kizin babasi abisi amcasi tarafindan boyle bir olayi yasamasi nasil bir duygu ben bile kestiremiyorum. Allah bunlarin belasini versin. Simdi o kiz ne haldedir tum hayati boyunca unutamayacak bunu. Yaziklar olsun diyecek bir sey bulamiyorum

1|0
    0|0
  • Ben artık bu konuda düşünmek istemiyorum. Düşününce ifadeye çağırılıyorum. Düşünürsem ifadeye çağırılırım.

2|0
    0|0
  • Bunlar insan olamaz ne kizin annesi ne de digerleri hicbiri insan olamaz
    Yazik
    Allah bilir cocuk ne hallerde..

1|0
    0|0
  • Bunların çükünü koparıp ağzında çiğnetmedikçe herkesin gözü önünde kimse adam olmayacak.. ulan kızım lan kardeşim yeğenim Allah belasını versin bu dünyanın...

2|0
    0|0
  • Canım benim ya :(

1|0
    0|0
  • Siz ancak güçsüz insanlara tecavüz etmesini bilirsiniz, şeref, namus, vicdan nedir bilmezsiniz..

5|0
    0|0
  • Çorum aşırı yobaz, muhafazakar bir yer;bu tarz olaylarda sapkınlıklarda genelde bastırılmış insanlar tarafından yapılıyor. Şaşırmadım. Erkek her şey onlarda.
    Yazık, böylelerini asmıyorşar.

2|0
    0|0
  • İdam gelmedigi sürece devam edecektir.

2|0
    0|0
  • İdam bu ülke için olmazsa olmaz !!!

3|1
    0|0
  • Offffff offfffffffffffff""" bunlar mı gerçek mi yaa,, aklım almiyo,, duymak görmek bilmek istemiyorum
    Ne oluyor insanoğluna 😣

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    123
Yükleniyor...