Anneniz ev hanımı mı çalışıyor mu? İlerde eşinizin çalışmasına nasıl bakıyorsunuz beyler?

Soruyu sormamda ki amaç biraz içimi dökmek çünkü buna ihtiyacım var
Benim annem çalışıyor.Çalışmaya ben 3-4 yaşındayken başlamış. Ben hiç istemedim onun çalışmasını. Yani küçükken güzeldi daha doğrusu ergenken güzeldi. Anne evde yok rahatsın istediğin şeyleri yiyebilirsin sağlıksız diye kızan kimse yok. Ama şu an çok özlüyorum onu. Ya şimdi okuyanlar diyecek yani ne özlemesi sabah gidiyor akşam geliyor özlenir mi böyle diye ama özlüyorum işte ya :( O olsa keşke hep yani başka hiç arkadaş, dost istemiyorum. Keşke sadece hep o olsa yanımda. Şimdi duygusallığına denk gelmiştir ondan böylesindir diyenlere de cevaben hep böyleyim ben. Gerçekten hep böyleyim. Hatta bazen düşünüyorum ben o kadar çalışıyorum üniversite için. Mesleğim olacak falan. Ya benim çocuğumda böyle beni özlerse? Biz annemle çok fazla vakit geçiriyoruz ama bu bana yetmiyor ya benim çocuğuma da yetmezse böyle üzülürse? Ben başkalarına yardım edeyim derken kendi çocuğum mutsuz olursa? Ya ben sırf bu yüzden puanım yüksek olmasına rağmen iyi bir bölüm yerine rahat bir iş hayatı olan bir bölüm yazacaktım. Tabi yazmadım. Rehberlik hocam vazgeçirmişti. Neyse işte biraz kendi kendime konuşma oldu. Kesin kimse okumayacak belki de hiç görüş gelmeyecek ama içimi döktüm iyi oldu.

Güncellemeler:
Ben gideceğim biliyor musunuz arkadaşlar :( Hesabımı kapatacağım kendi kendime böyle takılıyorum işte son anlarım
Guncel

0|1

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...