Anneniz ev hanımı mı çalışıyor mu? İlerde eşinizin çalışmasına nasıl bakıyorsunuz beyler?

Soruyu sormamda ki amaç biraz içimi dökmek çünkü buna ihtiyacım var
Benim annem çalışıyor.Çalışmaya ben 3-4 yaşındayken başlamış. Ben hiç istemedim onun çalışmasını. Yani küçükken güzeldi daha doğrusu ergenken güzeldi. Anne evde yok rahatsın istediğin şeyleri yiyebilirsin sağlıksız diye kızan kimse yok. Ama şu an çok özlüyorum onu. Ya şimdi okuyanlar diyecek yani ne özlemesi sabah gidiyor akşam geliyor özlenir mi böyle diye ama özlüyorum işte ya :( O olsa keşke hep yani başka hiç arkadaş, dost istemiyorum. Keşke sadece hep o olsa yanımda. Şimdi duygusallığına denk gelmiştir ondan böylesindir diyenlere de cevaben hep böyleyim ben. Gerçekten hep böyleyim. Hatta bazen düşünüyorum ben o kadar çalışıyorum üniversite için. Mesleğim olacak falan. Ya benim çocuğumda böyle beni özlerse? Biz annemle çok fazla vakit geçiriyoruz ama bu bana yetmiyor ya benim çocuğuma da yetmezse böyle üzülürse? Ben başkalarına yardım edeyim derken kendi çocuğum mutsuz olursa? Ya ben sırf bu yüzden puanım yüksek olmasına rağmen iyi bir bölüm yerine rahat bir iş hayatı olan bir bölüm yazacaktım. Tabi yazmadım. Rehberlik hocam vazgeçirmişti. Neyse işte biraz kendi kendime konuşma oldu. Kesin kimse okumayacak belki de hiç görüş gelmeyecek ama içimi döktüm iyi oldu.

Güncellemeler:
Ben gideceğim biliyor musunuz arkadaşlar :( Hesabımı kapatacağım kendi kendime böyle takılıyorum işte son anlarım
Guncel

0|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annem ev hanimi. anneme doyamadjm ben. benim hsyatim anlatsam roman olur. sadece annem degil, doyamadigim ve hic yasamadigim yasamayacagim cok duygu var. sana da kiyamadjm. beraber zaman gecirmekten cok surekli irtibat kurmayi deneyin.

1|0
    0|0
    • her öğle arası arıyor ama işte yine özlüyorum ben

• hayırlısı :) ben gitmek istemiyorum ama şartlar öyle gerekiyor. İnşallah gitmem

• İnsallah :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Annem emekli.

3|4
    0|0
  • annem memlekete gidince seviniyorum yav bağıran yok kızan yok saatlerdir bilgisayar başındasın kapat onu diyen yok gece geç yatamazsın diyen yok bir tek yemek sorunu var ondada her gün dürüm filan yiyorum as:D

1|0
    0|0
  • Annem ev hanımı, evleneceğim kişinin bir meslek sahibi olması ve çalışmasını isterim. (yazdıkların çok uzun, okumadım.)

1|0
    0|0
  • annem ev hanımı..
    eşim olacak hanımın kararına bağlı bu durum.. Para için çalışmasını istemiyorum ama kariyer hedefim var derse, tabiki..

1|0
    0|0
  • Annem ben doğunca beni bakıcıya bırakmak istememiş işi bırakmış ama eşim çalışmalı kendi ayakları üstünde duran kızlar hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • kanka sende bir duygusallık, miniklik var belli😀
    annem ev hanımıydı;çocukken annem evdeyken farketmezdim ama evde göremediğimde tarif edemediğim bir duygu oluşurdu içimde

1|0
    0|0
  • Annem çalışıyor 30 yıldır. Çalışmayanla da evlenmem kusura bakmasın.

1|0
    0|0
  • annem çalışıyor ileride birlikte olacağım kadının da çalışmasını isterim işsiz güçsüz biriyle hayat geçmez.

1|0
    0|0
  • Evbhanimi calismaya karsi degilim ama erkeklerin cok oldugu bir yer olmaz biraz onceki soruda aldatmaya meyilli kadinlari gordukce

1|0
    0|0
  • ev hanımı. o da bir iş

1|0
    0|0
  • Çoçuk olana kadar çalışıcak
    sonrası ev hanımı kariyeri

1|0
    0|0
  • Annem ev hanımı
    Eşim çalışsın isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benimde küçüklükten beri annem çalışıyor ilk okula başladığımdan beri ya da öncesi tam bilmiyorum annem babam ben kendimi bildim bileli çalışıyorlar bende ilk okulda öğlenci olduğum için akşamdan akşama zor görüyodum akşamları da ödevler yemek vs vs çabuk bitiveriyor sabahta erkenden gidiyorlardı işe, her istediğimiz alınıyordu ama annemi babamı zor görüyordum diğer akrabalarım bana bakmak için para altın falan istemiş annemler vermiş ama akrabaları (akbabaları doyurmak ne mümkün!) doyurmak ne mümkün dimi neyse ilk okul yarı aç yarı tok, sabahları arada abimle kahvaltı yapardık arada babaannem çağırırdı kahvaltıya, genelde tek başıma yaparım kahvaltımı 1. veya 2. sınıfa giden bir öğrenci nasıl kahvaltı yaptığını tahmin edebilirsin. Derslerim zayıftı ilk okulda arada teşekkür alırdım işte lisede kafayı toparladım baktım kimseden hayır yok tek başımayım herkes kendi derdinde ders falan çalışmaya başladım lisede neredeyse her sene takdir aldım okul birinciliğine yaklaştım ama olamadım neyse küçüklükten beri hastalıklarla boğuştum stresten saç kıran kalp hastalığı vs saç kıranın tedavisini kuaförde yaptırmıştık koca koca adamların yaptırmaya korktuğu işlemleri ben ilk okul cağlarında yaşadım ama atlattım düzeldi saçlarım amaan.. neyse anlatsam neler varda boşver. Şimdi kazık kadar kız oldum :D eskilere gülerek bakıyorum hala tek başıma kahvaltı yapıyorum biriyle kahvaltı ederken çekiniyorum rahatsız oluyorum birileriyle kahvaltı etmeyi sevmiyorum. Tek başıma vakit geçiriyorum sorunlarımı kimseye belli etmeden kendim hallediyorum taciz vakalarını bile off neyse yeter bu kadar yazarken daraldım. Güzel soru olmuş içimi döktüm bende. Hesabını kapatmasan keşke ama senin fikrin öyle mutlu olacaksan kapat hayat senin hayatın :)

1|0
    0|0
    • Her şey elbet insanda bir yaraya sebep oluyor. Bir kişilik özelliğin bu yaşadıklarına paralel olarak doğuyor. Sende hep içine atan taraf olmuşsun ama yapma :( Özellikle de sonda demişsin taciz olayı. Ailene söyleyemiyorsan bile yakınında başka herhangi birine söyle ki gerekli cezalar gerekli kişilere verilsin.

• Sürekli çocuğunun başında duran anne bir süre sonra bağımlılığa yol açar bence. Çalışmasında sakınca görmüyorum bir kadının/annenin.

1|0
    0|0
  • Kendi işyerimiz var anne baba orada, ev işleri Bernada

1|0
    0|0
  • Ev hanımı, illa ki çalışmalı aç kalırız sonra =/

1|0
    0|0
  • Ev hanimi

1|0
    0|0
  • Çalışıyor tabii ki. Bu dönemde çalışmayan kadınlar tez konusu bence, normal göremiyorum onları.

1|0
    0|0
    • niye ki çocuk için çalışmamak güzel tatlı bir şey

• her çocuk bir değil ama işte. Tabiki de anne bunun için zorunlu değil ki zaten mutsuz bir anne çocuğa ne verebilir ki? Ben sadece şu söze takıldım '' Bu dönemde çalışmayan kadınlar tez konusu bence, normal göremiyorum onları. ''

• Çalışmayan kadınların çalışmayan erkeklerden daha normal kabul edilmesi hastalıklı bir zihniyet. Bunu benimsedikleri için tez konusu oluyor kendileri.

• Annem ev hanımı bende ev hanımı olmak ya da kısa zamanlı iş hayatm olmasını isterdim kısmet

1|0
    0|0
Yükleniyor...