Arkadaşlarr yardım edin ya?

Arkadaşlar annemle kavga ettik neymiş ders çalışamıyormuşum bağıra bağır bir hal oldu delimidir nedir ya bir bağırıyo görseniz bilgisayarımada vurdu çalışıyorum anlamıyor salak diyor napıcam aartık arkadaşlar ya bıktım çünkü hergün bağırmasından neymiş benden vazgeçmiş öyle diyor şimdide napıcam ya

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çalıştığını görmüyor mu ki?

0|0
    0|0
    • ya okuldan çıkar çıkmaz 4:30 saat ettütteyim 7 saat okul 4:30 saat etüt eve gelincede 2 saat ders etütte hocalar kontrol ediyor zaten test yapıp yapmadığımı neymiş etüttede çalışmıyormuşum sınav notlarım düşük heyecandan unuttuğum için ya sadece cuma günleri 1 saat çalışıyorm o kadar görüyor ama çalışmıyorsun diyor

• Her hangi sinirsel bir hastalığı var mı?

• yok ama çabuk sinirlenen biri. Aslında çabuk sinirlenir evet ama ilk defa bana karşı bu sene böyle. Annem bana el kaldırmazdı kaldırdı herşey bu sene oldu. Ablam evlendikten sonra.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ah şu aileler...

1|0
    0|0
  • nıpıcam ya... biraz akıllı ol kendine bağırtırdırma...

1|0
    0|0
    • kendi deli gibi bağırıyor küçücük şeylere bir soru sordum sosyalde nerden çalışayım diye bağırmaya başladı deli oldu artık ya herkese iyi bana kötü ablama bağırmıyor babama bağırmıyor ben yanına gelince moralimi bozdun diyor ya bıktım artık

• sonra cocuklarimiz niye cahil :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Otur adam gibi dersüni çalış burda be ilşn var. Yazık değilmi emek ediyorlar size, çalış iyi bir yerlere gel diye

0|0
    0|0
    • çalışıyorum anlamıyor kafamı kaldırmayayım istiyor artık ya

• Saatli çalışıyorum günlük çalışma saatim var falan de güzelce anlay

• anlamaz anca bağırmayı bilir o

Yükleniyor...