Kendinizi geliştirmek için ne yapıyorsunuz?

Her alanda kendinizi geliştirmek için ne yapıyorsunuz?

Güncellemeler:
Güncell

1|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yapabılecegım seylerın ustune gıtmeye cabalıyorum. spor , muzık, kısısel gelısım vb. kurslar, kıtaplar hatta uygulamalarla kendımın bı tık otesıne gecmeye calısıyorum. sımdıkı bana gore tum bunlar bır baskası ıcın basıt ve/ya gereksız gıbı gorunsede , ben, benım ustume cıkabıldıgımı gordugum ıcın sevınıyorum. sonucta yapabıldıgım, gordugum ve basarabıldıgım herrsey ıcın tecrube edınıyorum kı sanırım bu en buyuk gelısım benım ıcın ;) <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• İhtiyacım olanı değil, her bilgiyi araştırmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Kitap okuyorum

1|0
    0|0
  • hiç bişi ^_^

3|0
    0|0
  • Spor

1|0
    0|0
  • Pc oynarım ders çalışırım

1|0
    0|0
  • okuyorum ve deniyorum.

2|0
    0|0
  • kuranda yazan oku emrine itaat ediyorum

1|0
    0|0
  • sinemaya gidiyorum

1|0
    0|0
  • Okuyorum.

1|0
    0|0
  • İş konusunda ise yeni trendlwee bakmak instagram gibi ya da aylık dergilere göz gezdiririm genel kültür ise ya kitap okurum ya da çeşitli forumlardan destek alarak bakarım soru sorarak

1|0
    0|0
  • okuyarak bakarak gezerek

1|0
    0|0
  • çalışıyorum ve araştırıyorum

2|0
    0|0
  • Kitap okurum kafama takilan bir konuyu arastiririm bazi konularda felsefe yaparim buna benzer seyler birde enpati kurarim

1|0
    0|0
  • Her alanda yeni şeyler keşvedip öğrenmek, ve hatatta karşılaştığım bütün olayların eksi ve artılarını değerlendirmek en büyük hobimdir. en önemlisi hayatında zor olan hiçbir şeye yer vermem, bu da benim huyum.

1|0
    0|0
  • Uyuyorum

1|0
    0|0
  • Dergi makaleleri genel bilgi için çok iyi. Kitapların arka kapaklarını okurum mesela müthiş bir bilgi yığını oluyor. Biraz ingilizce de biliyorsan guardian/new yorker gibi kaynaklar da çok çeşitli bilgi düşünce içeriyor dünyaya dair.

1|0
    0|0
  • Çile cekiyorum

1|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum, kitap okuyorum.

1|0
    0|0
  • Araştırma yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Spor yapiyorum =)

1|0
    0|0
  • Ne yonden

1|0
    0|0
  • Okuyom ben

1|0
    0|0
  • yapatagim her neyse hirsli olmak ilk tercihim

1|0
    0|0
  • ingilizcemi geliştirmeye çalışıyorum şu sıralar , yabancı diziler , ingilizce videolar felan iste :)

1|0
    0|0
  • atış yapıyorum

1|0
    0|0
  • espiri yapıyom

1|0
    0|0
    • Zeka gerektitir😂

• sonucuda aşırı yüklenme oldu aşırı yüklenme dızzt dızzt pat (az önce patladım böylece bir espiri dahisi daha kötü espiriye kurban gitti

• 😂😂😂😂😂😂hepsi gibi

• Geliştirmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...