Ben mi çok alinganim gercekten cozumleyemiyorum?

Merhabalar. 3. siniftayim 2 sene boyunca cok yakin oldugum bir arkadasim vardi beraber carsilara gider yemekler yer dolasirdik. sonra aramiza biri katildi gercekten cok iyi bir ki dengeli bir kiz bende cok sevdim. ama benim o yakin oldugum arkadasim yaklasik 1 senedir onunla daha iyi. ne biliyim beraber biryere gidiyorlar mesela istersen sende gel gelmiceksende haberin olsun biz gidiyoruz tamam mi falan diyor.. Boyle bircok ornek var hatta aramiza katilan kiz ondan bile daha iyi. Devamli onun yaninda kiskanmiyorum gercekten sadece beni saf disi birakmasi sinir ediyor. Ne yapiyim kendimi o gruptan cikariyim mi yoksa normal arkadaslik iste oylesine zaman mi geciriyim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver takma öyle şeyler oluyor sen kendi hayatını kurtarmaya bak bütğk srkadaşlıklar geçicidir emin ol

1|0
    0|0
    • Eyvallah iyi cevapti hemşehrim bende samsunluyum

• bende oyle dusunuyorum. Bu yuzden hani stabil tutuyim her seyi diyorum. Aynen cok iyi moral oldu

• Emin ol en doğrusunu düşünüyorsun burdan bir insana bir nebze moral verdiysem ne mutlu bana :)

En İyi Kız Görüşü

• gruptan cik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla yüz verme kimseye yeter. arada bir mesafe olması da her zaman için iyidir.

1|0
    0|0
  • 😄 dscsdf

0|0
    0|0
    • eglendiysen ne mutlu koca yurekli smile

• hayır seninle alakası yok, şu facedeki simele kopyala uygulaması var onda acaba renkli mı çıkcak diye merak ettim sorunu bile okumadım ama zülme herşeyi oluruna bırak böyle daha güzel

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...