Kadınlara yüklenen bu yükler neden?

Gelen misafirin telaşı kadına düşer sabah kahvaltısında çayları kadın doldurur işten yorgun gelen kadın yemek yapmak zorunda dır sizde bazen haksızlığa ugradiginizi düşünmüyor musunuz ya da siz erkekler bazen annenize eşinize kardesinize bu haksızlığı yaptığınızı düşünmüyor musunuz

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumu duzeltmek yine siz kadinlarin elinde bu nesli yetistiren yine kadinlardir bu durum yetistirmeyle kaynakli bir sorundur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok sık düşündüğüm bir konu en basitinden böreğin pastanın en güzel yeri erkeklere verilir, kalabalık bir grupta önce erkeklere masa hazırlanır. erkekler büyük geniş güzel odada üç kişi oturur, kadınlar 7 8 kişi çocuklar da dahil oturma odasında sıkışır kalır vs vs

ben bu tabuları yıkmaya çalışıyorum
    hayat adalet bu olmamalı. böyle biriyle evlenmemeyi umuyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yoo mesala babamdan örnek vereyım hergun gelıp bahçede çalışıyor duzenlıyor evın, sorunu var mı yok mu bakınıyor varsa tamır edıyor, annemın bır ısteğı oldugunda gıdıp alıyor gelıyor hemen, evın dışında ış varsa hep o gıdıyor. yanı katılmıyorum sana...

1|0
    0|0
  • Ülkenin taptığı kitapta kadına değer verilmiyor ki tapanlar nasıl düşünüpte değer versin.

0|1
    0|0
    • kutanda kadına verilen değeri başka hiçbir yerde bulamazsın. kuranda mı kadınlara hizmetçi muamelesi yapın yazıyor

• @MortalDance_ Allahta sizde umrumda değilsiniz yaşayın kendi hayal dünyanızda.

• belki sen hayal dünyanda yaşıyorsun? zaten sen bizim çok umrumuzdaydın

• Al bir piknik tüpü, kahvaltı masasına koy, atını yak, herkes çayını kendi koysun.

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum. Öğrenci evinde kaldığım için de çok iyi anlıyorum. Bence sizin işiniz 'Eve para getiren benim, ailenin reisi de benim ben ne dersem o olacak.' diyen çoğu kişiden daha zor ve daha kutsal.

0|0
    0|0
  • erkek aksama kadar calissin kari evde dedikodu programlari/evlilik programlari izlesin. ee gel calis eve katki da bulun desen, ay calisamam ay yapamam..
    Ee otur o zaman ev isleriyle ugras mk

0|0
    0|0
  • dünyanı değiştir bence, zira benim dünyamda bunlara yer yok..

0|0
    0|0
  • Türkiye Cumhuriyeti devletinde en zor şey, kadın olmaktır.

0|0
    0|0
  • peki bize yapılan haksızlıklar her zman dzenli olarak trip ye koru kolla sev gönlünü al tek taş al düşün saatlerce alış veriş merkezinde peşinde dolan birazda bize acıyın akşama kadar çalışmak cabası

0|0
    0|0
  • Bu yüzden cennet kadınların anaların ayakları altındadır

0|0
    0|0
  • Biz varya harbi dengsiz birileri ile evlenicez şimdiden alışmak lazım :) oturevde yemeğini yap desek yaranamayiz çalış tamam deriz gene yaranamayiz vay anasını be

0|0
    0|0
  • Annemde çok hissediyorum bu durumu çok haklısınn :/ o yüzden anneme yardım ederim hep

0|0
    0|0
  • Erkeklerinde fedakarlık yaptıkları birçok konu var hayat müşterek

0|0
    0|0
  • Cadı isminin hakkını veriyorsun çayı sen koy ben sofrayı kaldırım keyif çayı içerken ben sofrayı kaldırırım cadı

0|0
    0|0
  • Güzelim erkeklerde eşşek gibi çalışıyor. Git sen sen çalış ozaman erkek işi yap. Gevrek gevrek konuşmasını biliyorsunuz. Sırtında taş taşıya bilirmisin

0|0
    0|0
  • Tek başına yaşadığım için öyle bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmem ki.

0|0
    0|0
  • Boyle serzenişler duydukça kadınlardan soğuyorum.. her boktan şikayet ediyorsunuz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Haksızlık bencede. Erkek erkeğe kadın kadına hizmet etmeli misafir olsa bile.

0|0
    0|0
  • bir ailenin sorumluluğunu üstlenmenin zorluğu sadece kadın için geçerli bir şey değil. erkenden ekmeğini kazanmak için kalkmak, tüm gün eşek gibi çalışmak, faturaları, ev kirasını, çocukların ihtiyaçlarını, kadının huzurunu, cinsel ihtiyaçlarının tatminini sağlamak vs bunlar da erkekler için bir yük ona bakarsan.

0|0
    0|0
  • Ben yapmam banane o benim işim değil

0|0
    0|0
  • Hersey kadinlarin üzerinde

0|0
    0|0
  • 2 gün üst üste ev işlerine baksak hemen hep biz mi yapacağız oluyor senelerdir anneler bunları yapıyor anneme haksızlık yaptığımı düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Fazla sorumluluk yükleniyor gerçekten hele ülkemizde kadınlık çok zor

0|0
    0|0
  • kadın olmak zor..

0|0
    0|0
  • Haksızlık bize vallahi :(

0|0
    0|0
  • Bence kadın bunların hiç birinden sorumlu değildir

1|0
    0|0
  • Bizdede var bu maalesef yemek hazırlanıyor önce erkekler güzel tarafa erkekler
    Erkeklere saygı duy aslan erken
    Erkek o ne diyorsun sen
    Ne biçim kızsın sen
    Senden kadın olmaz
    Kız işi mi bu
    Sen dur girme kızsın bu vb cümlelerden nefret ediyorum

2|0
    0|0
Yükleniyor...