İnsanlar neden kendinden akıllıları sevmez?

İnsanlar niye kullanamadığı, yönlendiremediği, kendinden daha zeki insanları sevmez?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendin veriyosun işte cevabını esra

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen ben zeki insanları severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sorunun önüne Ego Sahibi diye eklersen cevabı da almış olursun. Karşısındaki ile kendisini eşit görmekte olgunluktur. Akıllı olan o kimsenin bilgisinden faydalanır bilgi alış verişi yapar.
    Onun beyni benimkinden büyük ya da küçük değil.
    Ben bilişim sektöründe çok iyiyimdir, o tasarımcılıkta ustadır. Ne o benim işimi tam anlar ne ben onunkini.
    Aynı meslek grubunda olanlar içinde, aklını kullanan paylaşarak öğrenir, tazeler vs.. Ama bazılarının farkında olmadan besledikleri Ego, Kibri de beraberinde getirir. O insandan hiç bir hayır dokunmaz.

Sonuç, benden daha zeki kimse yok. Ya da aptalyok.. Önemli olan beyni kullanmak. Kimse canım değil.

0|0
    0|0
  • çünkü kullanamadıkları ve yönlendiremedikleri için.

0|1
    0|0
  • Tam tersi ben daha çok severim. Bosch demiş ki; asla çevrenizdeki en akıllı kişi siz olmayın.

0|0
    0|0
  • bende akıllılarla bir problemim yok..
    tek problemim, kendini zeki zannedenler..

0|0
    0|0
  • Koyun seviyor insanlar ya

0|0
    0|0
  • Ben öyle severim ama beni severse yönlendirilmeyi falan iyi olur bence.

0|0
    0|0
  • ben severim öğrenmek için fırsattır o

0|0
    0|0
  • Yoo çok severim, yeter ki büyüklük taslamasın

0|0
    0|0
  • yonlendirilmeyi sevmez cunku

0|0
    0|0
  • günlük soru sorma hakkı doldurmaca.. 2 dakika da 3 soru.. kutlarım

0|0
    0|0
  • Ben severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben severim. Daha zeki, akıllı olabilir. Herkesin daha iyi olduğu birileri olduğu gibi herkesten daha iyi birileri de tabii ki var. El elden üstün. Allah her insana farklı bir kapasi veriyor. Akilli ve zeki insan hayran birakicidir. Bana yararı olur. Ondan çok bilgi ve vizyon edinebilirim. Beni geliştirir. Yeter ki kibirli olmasın, bu yetisini ezerek lanse etmesin. Kibirli insani kimse sevemez. Çünkü o önce kendisini sevmiyordur.

0|0
    0|0
  • Ben severim, öyle insanlar genelde başkalarıyla yarış içindedir, ben kendimle yarışırım

1|0
    0|0
  • ona engel olurlar her zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...