Kürtler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet gençler cevaplar ankette. Cevabınizi ister anket olarak ister yorum olarak veriniz

• Hiçbir zaman sevemedim, hala sevmiyorum
    31% (8)47% (15)40% (23)Oy Ver
  • 3 yıl önce seviyordum ama artık sevmiyorum
    15% (4)12% (4)14% (8)Oy Ver
  • Kürtleri severim
    54% (14)41% (13)46% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Brother Kardeşler kültür kardeşleri tıpkı ermeniler gibi <3

0|3
    0|0
    • Hahah zazaki kızdı. Dünyanın en kültürlü milletlerinden olan zazalara böyle söylemek ayıp tâbi. Bir de hazarin kuzeyinde yaşayan sakaları zazalarin atası mi sayiyorsun sen:)))))

• o iskitler seni cahal

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Adam gibi adam olan herkesi severim. Adamlık kanında yoksa türkü de sevmem..

0|1
    0|0
  • Sevmediklerim de var sevdiklerim de tıpkı diğer bütün ırklarda olduğu gibi

0|0
    0|0
  • Ben insanları ırklarına göre ayırmam başka şeylerle

0|0
    0|0
  • Çoğunluğu şerefsiz hepsi ailesinden öğreniyor büyüyüp başımıza bomba sonra kürdisatnmış falan ya palavra hepsini yakılması lazım

0|0
    0|0
  • Cevabim hicbiri. Benim icin bir insanin irki onemli degil. Kürt'dür ama vatanina, milletine bagli zararsiz bir insandir o zaman onu severim. Ayni sekilde bir Türk'de hainin tekiyse, yakıp yıkan bir anarşistse onu sevmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Irkçı yönetim gelmeli. Kürt ve araplar sürülmeli karşı gelenler öldürülmeli.

1|2
    0|0
  • Bazılarını severim.

0|0
    0|0
  • Kimse doğarken ırkını, cinsiyetini vs. seçemiyor. Biz de Kürt olabilirdik. Kürt olan ve sevdiğim birçok arkadaşım da var. Ama içlerinde bu vatanı bölmeye çalışan hain insanlar da çok. O yüzden karışık duygular besliyorum.

0|0
    0|0
  • İyileri de var kötüleri de var. İnsanlara karakterleri ile yaklaşırım. Kimse ailesini seçemiyor. İnsanı kendi yapan karakteridir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bana ve kimseye zararı olmayan iyi herkesi severim kürtlerde de böyle insanlar var türklerde de araplarda da zazalarda da vs

0|0
    0|0
  • Hiç sevmedim.

0|1
    0|0
  • Bir AtaBarış'a ihtiyaç var.
    Yarı Kürt, yarı Türk olsun.
    Türk gibi özgür, Kürt gibi azad olsun.
    Oğlunun adı Barış, kızının adı Aşiti olsun.

2|0
    0|0
  • müslüman namazında olanlar kardeşimdir diğerleri insan bile değil

1|1
    0|0
  • Iyi olan kurt ler i severim vatan hainlerini pkk destekleyenleri sevmme

0|0
    0|0
  • Mesele vatanı sevme meselesi hain olmayan kürdü severim benim için türkten farkı yoktur

0|0
    0|0
  • ayrım yapmak ıstemıyom şimdi kürt var kürt var anlatabildimmi :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...