Sizce bu kız beni döver mi lütfen Allah rızası için cevap yazın?

Arkadaşlar lise sondayım biir kız var bana iftira atmıştı ve beni kuzeniyle beraber herkesin içşnde dövmüştü sonra gerçeği öğrendi ama benden özürdilemedi ve biz aynı sınıftayız olayın üstünden uzun zaman geçti dün biz dersteydik ben uyuyodum kafamı sağa doğru çevirdim kuzeniyle beraber bana baktı sonra öndeki bir çocuğa kulağına bişey dedi sonra tenefüste konuşcam felan dedi herkes zor tutu kızın okulda hem abisi var hemde ben bir çocuğu seviyodum onunla çok yakın kankalar ve o çocuk benim şeymaya cevap vermeme bile kızıyo hep onu savunuyo sizce ne yapıcam ben eğer bana laf atarsa ya da başka bişey ses çıkarmaktan korkuyorum sizce ne yapmalyım kendimimi savunmalım savurnusam da nasıl savuncucam lütfen yardımcı olabilecekler mesaj atsın

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Hoşlandığın çocuk kanka diye senin düşmanını savunuyorsa onunla yolunu sonlandır.
    2. Dağ başı mı burası. Ailen yok mu senin. Ailene söyle okula şikayet edin. Olmadı Savcılığa suç duyurusunda bulunun.
    3. Okulda güçlü biri ile arkadaş ol. Belalı olmasın ama çekindikleri biri olsun.

0|0
    0|0
    • Artık hoşlanmıyorum sevdiğimi söyledim ve beni reddetti zaten ama o da benden nefret ediyo şeymada kuzenide

• Tamam işte Savcılığa suç duyurusunda bulunun. Ondan sonra nasıl tutuşuyor gör.

• Eig için teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadıklarinı yaşadım. Belalı bir kız vardı okulda, zaten daha once baska biriyle kavga ettigim icin okulun yarisindan fazlasi beni sevmiyodu. O belali dedigim kiz rahatsiz ediyordu beni, bende dayanamadim gittim yanina konustum, tehdit falan etti arkadaslarina gosterdi erkek kiz butun korkulcak tiplere. Ama hic te kendimi ezdirmedim. Laflarinin hepsine cevap verdim, dayak da yedim yeri gelince ama delirdim adeta. Biri bana en ufak laf atinca butun okulu ayaga kaldirirdim. Insanlar delirdigimi farkedip uzak durdular benden o belali dediklerim bile. Dişli olmak onemli ama tabi daysk yersin hatta basin ciddi belayads girebilir o yuzden simdi sana karsilik ver de demek istemem, benim yuzumden basina bisey gelirse kotu hissederim kendimi

0|0
    0|0
    • Anlattığın için sağol peki sence ben yapmalıyım kızın arkasında birsürü kişi var ama ben tek başınayım

• Tamam çok teşekkür ederim yardımcı oldun

• Umarim kurtulursun bundan en kisa zamanda, rica ederim ayrica

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok saçma niye sadece döver diye korkuyorsun ki. Eğer öyle bir şey olursa hemen git rapor falan al emniyetin yolunu tut. Bırak sen korkacağına artık sicili temiz olmayacağı için o korksun.

0|0
    0|0
  • önce o sevgilinden ayrıl
    sonra şeymaya cevap ver
    şeyma sana vurursa sende ona vur

en önemlisi sallarken sağlam sallayın biraz derste nasıl uyuyorsun

0|0
    0|0
  • dövüş eğitimi almalıydın..

0|0
    0|0
  • Lannn o okulda olucaktım seni korurdum hepp vay huur karı

0|0
    0|0
  • Isiniz gcunuz kavga be

0|0
    0|0
  • Nerdesin geleyim senj korumaya bakalım ne yapacak şimdi psikopat görsün alem

0|0
    0|0
  • Direk okul mudurune ogrenci islerine her hangi bir olay olmasina karsi endiselerini bildiren bir dilekce veya buna benzer yazi ver

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni kuzeniyle dövdü mü polise git bir daha yaparsa

0|0
    0|0
  • sende döv hangi okuldaysan glip birlikte dövelim :D

0|0
    0|0
  • Hocalara soyle. Lise sonda hala boyle islerle ugrasiyorsaniz siz cildirmissiniz. Oturun sinava calisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...