Eşiniz ile aynı yerde çalışmak ister miydiniz?

Diyelim ki meslekleriniz birbirine bağlantılı ya da meslektaşsınız. Aynı işyerinde çalışmak ister miydiniz?Eşiniz ile aynı yerde çalışmak ister miydiniz?

Güncellemeler:
Nedenleri ile birlikte yazar mısınız😇

0|0
46|59

En İyi Erkek Görüşü

• asla çalışmam, biri eşime ters bir şey yapar, gömerim o yapanı, ya da atıyorum biri bana asılır, al işte, eşimden sabaha kadar trip yerim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu evlilige zarar verir. 7/24 esinle birlikte olmak saglikli degil insanin kendisiyle basbasa kalmasi lazim. Hem surekli onu gormek onunla olmak siradanlasir ve o kisiden sogurum. O yuzden ayni is yerinde calismak istemem.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• Kesinlikle hayır.
    şu an ki iş yerimde birçok evli çift var. Saçma sapan dedikodu sarmalları, gereksiz laf dalaşmaları, lüzumsuz kıskançlık takıntıları ve bir yığın cins insanın yarattığı sıkıntı buna iyi bir neden...
    Hemen hemen her gün saplantılı bir davranışın doğması ve ortaya çıkan tartışmalar da cabası!

1|0
    0|0
    • Haklısın galiba😁

• Tüm bu gereksiz kıskançlık krizlerini, tartışmaları ve kimin kime baktığı davasını bir kenara atarsak, eşimin kendi iş yerinde kendi kendine çalışmasını isterim. Çünkü, zaten her zaman birlikte olacağız. Ayrıca, kendi çözümlerini sağlaması ve duruşunu sergilemesi için bu iyi olacaktır.

• Hayır istemem

1|0
    0|0
  • Eger esimde mimarlik okumussa beraber calisabiliriz, hatta bu cok guzel olur. Ama ortaklasa olsa bile esimi para islerine sokmam oda bir calisan gibi maasini alir ve isde is ortagim evdede sadece esim olur.

Bence bir kadinin bir erkegin ne kadar kazandigini bilmeye hakki var ama ne kadar kenarda para oldugunu bilmeye hakki yok cunki evi gecindirmek erkegin sorumlulugu altinda. Esi ne isterse imkani varsa almali ama para konusunda israf etmemeli bazi kadinlar paraya karsi zaaflari var ve bir bilse ne kadar oldugunu sanki hep olacakmis gibi erkegini basini yer ve surekli bir sey alinmasi gerektiginde bunu dile getirir. Bana kalirsa erkek parayi kontrol edip kazanmali ve esi ne istiyorsa eger imkan varsa almali. Bu yuzden eger esimle ayni ortamda calisacaksak buna kesinlikle dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • Ben istemezdim cunku ona patron veya herhangi biri laf dedigi zaman gucume giderdi. her ne kadar o kisiye karsiligini versemde

1|0
    0|0
  • Isterim

1|0
    0|0
  • Ben memurum ve çalıştığım kurum itibariyle eşimin memur ya da öğretmen olmasını isterdim.

1|0
    0|0
  • Eşimle değil henüz inşallah o da olacak ama kız arkadaşımla aynı sektördeyiz :)

1|0
    0|0
  • İstemezdim..

Özlemek lazım.. Merak etmek lazım..
    Ki akşama anlatacağımız, konuşacağımız sebep olsun..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • hayır. kesinlikle hayır. hayır. hayır. hayır.

1|0
    0|0
  • Olmaz.
    "Çok muhabbet, tez ayrılık getirir." derler.

İş yeri ortamı, stresli bir ortam.
    Evli olsam, o stres altında eşimle olmak istemem.
    İstemeden onu kırabilirim çünkü.

0|0
    0|0
  • ya bence aynı yerde çalışmanın riskleri var
    bence aynı yer olmasın

0|0
    0|0
  • şirket benim olsa olur, iki çalışan olarak olmaz.

1|0
    0|0
  • kesinlikle çalışmak istemezdim...
    1. Nedeni
    Sürekli birbirimizi görüp özlem duygusu ortadan kalkacak, belki ilerde sıkılıp boşanma sebebi bile olabilir bu durum örnekleri var...
    2. Nedeni
    Çok kan akardı herhalde. Aşırı kıskancımdır.
    Aynı şey onun içinde geçerli tabiki...
    3. Nedeni
    Aynı işi yapıyorsak işlerini bana itelemesini istemem 😀😀

0|0
    0|0
  • Hayır bir Türk Erkeği ve Türk kadını aynı yerde calisamiyor denedim gördum hergun kavga gürültü sırf bu yüzden isten kovuldum sanıyordum ama adam benim eşime yavsamak için yapmış bunu tabiki onu is yerinin ortasında milletin içinde ağzını yüzünü kırdım kana karistirdim hastanelik ettim öğrenince bide bu bacım çocuğunu benden sonra biri daha dovmus en son kovuldu zaten amina kodumun oğlu

0|0
    0|0
    • Sen daha 20 yaşında ne ara yaşadın bunları yahu😯

• 22 yaşına geldim bu bir ikincisi benim birşeyleri yaşamaya başlama yaşım malesef 5 di yani 5 yaşında ben gerçek ve acımasız hayatla tanıştım..

• malesef patron ya da müdür'ün kızım diye ya da adıyla hitap edildiği ortamlara ben gelemem bilem ne hanım desin bir zahmet

0|0
    0|0
  • evlenmiyecem eger esim olacak kadin varsanonun anasini... nefret etmeye basladim kizlardan aseksuel olucam

0|0
    0|0
  • cıks, istemem

0|0
    0|0
  • İşin sitresi zaten yetiyo birde kadın dırdırını işemi getirelim aksama kadar bitmez dırdırı ayse sana niye bakdı fatma karısıyla ne konustunuz bukarıların hepsi or... Kimseye baktıgını görmiycem eee yeterlan bir dur (düsünürken darlandım ya) :-)

0|0
    0|0
  • hayır..
    kesinlikle..

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır. üstüm olsa sıkıntı bana emretmek zorunda altım olsa ben ona kızmak emretmek zorunda kalacağımdan ilişkimizde sıkıntılar yaratır bu konu onun için istemem ama iş yerinin yakınımda olmasını isterim öğlen yemeklerini birlikte yemek işe birlikte gelip gitmek için felan :)

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • Evet guzel olurdu

0|0
    0|0
  • Hayır istemezdim. Zaten çalıştığım projede, karı-koca aynı şirkette çalışamıyor.

0|0
    0|0
  • Duramam ki öperim falan

0|0
    0|0
  • hayuır

0|0
    0|0
  • hayır istemezdim kesinlikle

0|0
    0|0
  • Hayır istemem açıkcası

0|0
    0|0
  • Böyle bişey mümkün değil gibi :)

0|0
    0|0
  • Bizim meslekte olmak istemme sahsen sikintili olur baya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle isterdim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 45

• İstemem sıkar bir süre sonra

1|0
    0|0
  • İstemem. Hem evde hem iste mi cekicem onu

1|0
    0|0
  • Bir yandan iyi, bir yandan kötü :)

1|0
    0|0
  • Hayır istemezdim. Zaten sıkılgan bir tipim, hayatım boyunca evde, işte aynı insanın yüzünü görürsem kafayı yerim.

0|0
    0|0
  • hayır öyle hergün birbirmizi görürür anlamı kalmaz

1|0
    0|0
  • farketmez benım ıcın

0|0
    0|0
  • çalışmak istemem

0|0
    0|0
  • Evet. Ne guzel her gün görücem onu. Kiralik aşk ta ömerle defne gibi 😊😊

1|0
    0|0
  • Pek istemem :)

1|0
    0|0
  • yok yaa istemem

0|0
    0|0
  • Ben istemem biraz özleyelim yahu :D

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Çok isterdim

0|0
    0|0
  • yok istemem 24 saat hiç çekemem kusura bakmasın :D

0|0
    0|0
  • Çalıştık vakti zamaninda cok ta keyifliydi

0|0
    0|0
  • İstemem.. Özel hayat ister istemez yansır bu da her zaman iyi olmaz..

0|0
    0|0
  • Evet etrafa korku salardim çok iyi olabilirdi :D şaka bir yana istemezdim biraz ozlem olsun ya akşama kadar birlikte eve gidince yine birlikte :) sıkıcı olurdu

0|0
    0|0
  • İstemem, iki arkadaş bile aynı yerde çalışmamalı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayir. yani butun gun birlikte olmak iyi degil. biraz ayri kalinmlai ozlenmeli. nefes alinmali

0|0
    0|0
  • Isterim

0|0
    0|0
  • Yok istemem sorun olur

0|0
    0|0
  • Olabilirdi neden olmasin.

0|0
    0|0
  • İstemem,, özlem arzu denen şey kaybolabilir aramızda

0|0
    0|0
  • Tabi ki de evet 😊😌

0|1
    0|0
  • Olabilir ama bir sure sonra sabah akşam görmek sıkar

0|0
    0|0
  • İstemem,7/24 hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • istemezdim işte de beraber olursak ne ara özleyecğm

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • Hayır, sıkılırım. Biraz özlemem lazım

0|0
    0|0
  • İstemezdim, ilişkileri ve evlilikleri taşıyan en önemli etkenlerden birisi özlem tutkusudur, 7/24 beraber birlikte olunduğu zaman monotonlaşmaya başlayacak ve kopmalar başlayacaktır. 😊

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor...