Bu durumumu insanlara güzel bir şekilde nasıl anlatabilirim?

arkadaşlar ben tokalaşmayı sevmiyorum.çoğu kez fiziksel müdahale ve benim istemediğim halde bazı insanlar benim bedenime dokundular , şiddet vb. şeyler uyguladılar. bu şakasınada oldu bazen. ama çok rahatsız olmaya başladım. belkide bu takıntımın bu yüzden kaynaklandığını düşünüyorum. bu hafta pazar günü kuzenimin nişanı var. kendileriyle samimi değilim. akrabalarımı , yakınlarımı sevmiyorum. düşüncelerimiz uyuşmuyor ve onlar hakkında iyi şeyler düşünmüyorum. ve bir keresinde erkek kuzenim tokalaşırken nerdeyse ağzımın içine girecekti. sesimi çıkartmadım ama kendimce terbiyesizlik ve istismar olarak kabul ediyorum benim ile tokalaşmalarını. çünkü rahatsız oluyorum. birisi yanlışlıkla bile çarpsa rahatsız oluyorum ve o kişiye istemsizce kendimi tutamayıp bağırıyorum. birisinin yanlışlıkla parmağı değse bile aa bu beni taciz etcek diye düşünüyorum veya sinirlenip rahatsız oluyorum. bedenimi özel ve kutsal olarak görüyorum sanırım. ve pazar günü şimdi insanlar tokalaşacak öpüşücek felan cidden istemiyorum bu durumun olmasını bana karşı. nasıl kısa ve güzel bir şekilde uyarmalıyım? ve şu el temizlemek için , bu durumda ne yapmalıyım? nasıl uyarmalıyım insanları?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak dur bende sevmem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zaten adab-i muhaseret kurallarina gore kadin elini uzatmadan erkegin uzatmasi yanlistir. Ama nerdeee insanlar artik o kadar gorgusiz oldu ki malesef...

1|0
    0|0
    • erkek kadın ayrımcılığı yapmıyorum. yobazlığa vurmuyorum olayı . insanlardan tiksiniyorum ve bana yaklaşmalarını istemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hastalikli dusunceler...

1|0
    0|0
    • hastalıklı beyin bile daha iyi... sizler beyni yıkanmış robotlarsınız...

• Dogru diyorsun ya bakim zamanim gelmis:)

• Herkesi uyaramazsin ki tokalasirken mesafi dur iste

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• elini verme ve kalbinin üstüne koyup 2 kez vur bu arada gözlerini 2 kez kırp hem kırıcı olmuyo hemde insanlar anlıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...