Polisler şahsi bir meselede istedikleri gibi adres bulabilirler mi?

Başlıkta dediğim gibi farklı bir ilde yaşayan bir polis tarafından tehtid ediliyorum kendisi kişisel meselesinden istediği gibi adres bulabilir mi.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gorevi kotuye kullanma ve tehdit hmm. bulursa sikayetci ol adresimi de gorevi kotuye kullanarak bulmus ve tehdit ediyor hesabi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bulur canım ama bence sende git onu şikayet et uyarı alsın bakalım napıyo o zaman anlat konu neyse ve mesajmı attı ne yaptıysa onu göster mesleği kötüye kullanma falan diye uyarırlar inşallah

1|0
    0|0
    • O zaman tehdidini gerçekleştirecek mi

• Ailemin öğrenmesi konusunda tehtid ediyor zaten sanki birşey olmuş gibi salak işte ama bende öğrenmelerini istemiyorum çünkü çok boş bir mevzu

• gerçekten korkuyosan eğer bence söyle şerefsizlik yapmasın hiç değilse annene söyle.

Erkekler Ne Diyor 5

• kesin bulur diye birşey yok ama elindeki imkanları kullanarak bula bilir ama sende şikayette bulunursan oda yanar

1|0
    0|0
  • Seni tehdit ettigi mesajlari sakla silme, tehditlerinden de cekinme merak etme hic bir sey yapamaz isini kaybetmekten korkar.

1|0
    0|0
  • bir polis tehdit ediyosa suçu vatandaştan daha ağır olmalı.

1|0
    0|0
    • Ve mesleğini kullanarak tehtid ediyor babamın karşısına çıkıp anlatacakmış seviyorum falan diye ama beni sürekli tehtid ediyor

• Bunu ispatla konusmalarinizi kaydet call recover uygulamasi var. mesajlari kaydet git direkt savciya

1|0
    0|0
  • Bulurlar kolay

0|0
    0|0
    • O zaman tehtidini de gerçekleştirebilir. Ama mesela bir olay olduğunda tespit edemeyeceklerini dava açmamız gerektiğini söylüyorlar kendi meseleleri için geçerli değil mi

• Tehtid ediyorsa savciliga dilekce ver

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...